Di Box

Kabin benzetimi olan DI Box önerisi olan var mıdır? Uygun fiyatlı birşey arıyorum. Behringer Ultra-G denedim, memnun da kaldım ama varsa diğer seçeneklerle ilgili de fikir almak isterim. Mooer Micro DI pedalı gördüm örneğin, kullanan var mı? Ya da önerebileceğiniz farklı modeller?

Ldi 02 kullanıyorum ben. Yanımdan hiç eksik etmem. Nerde ne zaman lazım olacağı hiç belli olmuyor. Bazen flyrig-mikser arasında kullanıyorum, bazen back vokal mikrofonu - mikser arasında. Oldukça işime yarıyor.

Kabin benzetimi olan DI Box önerisi olan var mıdır? Uygun fiyatlı birşey arıyorum. Behringer Ultra-G denedim, memnun da kaldım ama varsa diğer seçeneklerle ilgili de fikir almak isterim. Mooer Micro DI pedalı gördüm örneğin, kullanan var mı? Ya da önerebileceğiniz farklı modeller?
Mooer'in Micro DI'ı bende var. Acil bir ihtiyaç olursa diye pedalboard çantasında duruyor ama kabin simulasyonu pek başarılı değil, yani burada zikredilen markalarla pek kıyaslamak doğru olmaz. Ancak ihtiyaç durumunda başvurulası diye görüyorum ben.

Geri