Soygun (Punk/Hardcore/Pop Punk)- İzmir

2007 yilinda Eski bir Turk Pop Punk grubundan tanidigimiz Doruk(Vokal & Bas Gitar),Anil(Davul & Vokal) ve Dinamit'ten tanidigimiz Sertac(Vokal & Gitar) birlikte muzik yapmak isterler ve yaparlar.Pek konser veremezler(4 tane verirler).Bir suru besteleri vardir ama kaydedemezler.(4 tane kaydederler)Sonra Sertac istanbul'dan izmir'e yetisemedigi icin gruptan ayrilmak zorunda kalir.Sonra vakit gecmeden.(daha 4 gun bile gecmeden)Gruba ilkay(Vokal & Gitar) dahil olur.Hatta yine cok vakit gecmeden(4 gun bile gecmeden)gruba Alican(Gitar) da dahil olur.Uzerinden cok gecmeden(4 gun bile gecmeden)Yeni kadroyla ilk konserlerini Dungeon'da verirler.Su siralar bitmeyen kayitlarini bitirmeye calisiyorlar.Tabi bu sirada konser vermeyi de ihmal etmiyorlar.Soygun, "4 uclu kirmizi X" logosunu gordugunuz heryerde.

soygun-1.jpg

gençlik KZ zamanında da izliyordum sizi. Zaten izmirin her rockseveri gibi bende yerli gruplar neler yapmış diye takip ediyorum. KZ çok teen bir müzik yapıyordu ve aynı şekilde devam ederse bir yere varamayacağı belliydi. Şu sıra yeni şarkılarınızı sık sık dinliyorum ve gerçekten güzeller. Punk'ın kirli yüzünü gösterdiğiniz için sağolun! Tardu / The Jiwe (vokal)

Geri