2017'de Kim Ne Almak Istiyor?

Sizlerden tek bir ricam var. Yaratıcılığı ve "Ya hayallerimizde olmasa" konseptini öldürmemek için:

DOLAR 2.85 EURO 3.2

İstek sırama göre:

1) Randall RD20H Lambalı Amfi
2) Two Notes Torpedo Live (Captor alacağım daha ucuza)

Radial Reamp Box Geldi ;)
Palmer MI Pedalbay 80 Pedal Board Geldi ;)
Orta kalite herhangi bir 4 telli bas gitar, (Schecter Raiden, PRS?) Takasla PRS SE Kingfisher alındı :)
K&M 17525 Guardian 5 Translucent Gitar Sehpası Geldi ;)

Yamaha DTX450K Elektronik Davul (Zuhal Alesis Nitro'da indirim yapmış, düşünüyorum) Evde yer sıkıntısı olacak gibi, dolayısı ile klavye/superior drummer ikilisine devam

Aşağısı iptal bu senenin bütçesi doldu, 2018'e

Küçük bir rack
Rockfabrik Mind Abuse Distortion Pedal
TC Electronic PolyTune 2 Tuner Pedal

Son düzenleme:
Drive önünde iyi giden chorus vibrato ve univibe ihtiyaçlarımı giderebilecek versatil bir modulasyon pedalı planlıyorum ancak böyle birnpedal yok gibi.
Mxr univibe ve trex chorus/flanger ikilisi olabilir bunun için.
Birde analog delay başka da beklentim yok ekipman adına.

Modifiye etmek için ağacı iyi bir MiM ya da MiJ Fender Strat istiyorum.

Elimde klasik gitar kaldı, onu da kardeşim aldı götürdü. Zor oluyormuş gitar olmadan. Hiç gitarı olmayınca da kullandığı gitar skalası geniş birisi olarak en çok aradığım gitarın Strat olduğunu farkettim. Stratı iki tokatlamak günün tüm yorgunluğunu, stresini alıyor.

Geçen sene fiyaskosundan sonra bu sene biraz daha mütevazı olacağım :D

Bir adet amfi ya da profiler. Evh 5150 III, Mesa Triple Rectifier, Peavey 6505, 5150, Kemper, Axe FX ve türevleri :D
Bir adet giriş seviyesi 7-8 telli gitar. Belki Schecter Km-7 ya da Schecter C8, Ibanez RG8
Mxr carbon copy
Rockfabrik Mind Abuse
Tc Electronic Hall Of Fame
Jackson Usa Kv2
Roland Quad Capture
Aktif monitör

derken yine mütevazı olamadım. :D
Hof verelim :)

24 saat bile Türkiye için uzun bir süreyken, 1 yıl için öngörüde bulunmak cidden her yiğidin harcı değildir. Fakat, güzel sinyal ileten bir usb ses kartı ve 7-8 telli gitar benim işimi görür.

Ehliyet almam gerekiyor. Para lazım...

Konu içeriğine uygun olarak da Mustaine'in Death Angel gitarını almak isterdim. Elbette öyle bir gücüm yok ama hayal kurmak bedava değil mi?

Mesa Boogie TC-50 Head
Mesa Boogie Slanted Vertical Rectifier 2x12 Cab
Glou Glou FX Rendezvois
Hungry Robot Pedals Karman Line
Strymon Riverside
Strymon Big Sky
Strymon Zuma
Boss SY-300
Exp Pedal x2
Lava Patch Cable Set
PRS 408

şu an sınav öğrencisi olduğum için Temmuz 2017 hayallerim baya bi kabarık. kendi çapımda güzel bi pedallar dizdiğim için pedal hayalim yok ama gönülden ampeg marka buzdolabı aldırmak geliyor. (swt4 Pro +4×10 kabin)
gerçekçi düşünürsek:
fil marka pedalboard
fişe

Vox stomplamb 2g processor
En gerçekçi hayalim bu
Daha az gerçekçi olan hayaller(2017 için imkansıza yakın) :
Line 6 spider amfi
Les paul kasa bi gitar
Processor harici imkansız gibi.

Benimkiler biraz karışık ne kadarı gerçek olur ne kadarı askıda kalır bilmiyorum. Ama listeleyelim bakalım
1) önceliğim elimdeki fazlalık ekipmanları elden çıkarabilmek
2) lag t66dce elektro Akustik gitar
3) Focusrite Scarlett 2i2
4) SX telecaster
5) amfi pedal yapımı konusunda kendimi geliştirebilmiş olmak

Kolay mı olur hepsini gerçekleştirebilir miyim hiçbir bilgim yok ama denenecek sonuçta. En olmadı 2018 e girerken hatırlayacağım komik bir anı olur.

Geri