2017'de Kim Ne Almak Istiyor?

'Forum Meydanı' forumunda 1nsanetr tarafından 9 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. 1euro 4 tl dagilin beyler.

2. İlk mesaj ibretlik yalnız. Arada bu başlığı unutturmamalı. Hatta İlk mesajı resim yapıp çerçeveletmeli.

Wuthred bunu beğendi.
  3. Dün görünce baya hüzünlenmiştim, haklısın abi :D

hackeiommi bunu beğendi.
  4. Mevzu şu bende: "Evet listede paramın yettiği şeyler hala var ama o kadar para etmez."

Diğer mevzu: "Listedekileri acil al, beklediğim her gün hata. Kurların düşeceği falan yok."

Feci ikilem yani.

ogulcaan bunu beğendi.
  5. Bence bu saatten sonra hepimiz birer kol saati alırız. :rolleyes:

Pardon...:hungover:

1nsanetr, Chardx ve Coder_ bunu beğendi.
  6. Ben Breitling isterim ... :whistle:

1nsanetr bunu beğendi.
  7. tc sub n up ve sonra pedala değil onları koyacağım rack a yöneleceğim :LOL:

1nsanetr bunu beğendi.
  8. Amfiyi aldım :):) Blackstar id core 40

9. Ernie Ball Music Man John Petrucci Signature Pena.

1nsanetr bunu beğendi.
  10. Jackson Pro Series Misha Mansoor 7 Telli :)

1nsanetr bunu beğendi.
  11. Ben aldım alacağım:) Herkesin istediğine kavuşması dileğiyle.

tarrega, Wuthred ve llAnkall bunu beğendi.
  12. Ben de amfi almak istiyordum ama bütçe şu an için sadece Blackstar ID Core 10'a yetti :) Hayırlı olsun dostum.

13. Teşekkür ederim abi sanada hayırlı olsun :)

Wuthred bunu beğendi.

14. Fender ile Blackstar İD Core 10 kullanmak bam başka bir acı. Varlık içinde yokluk gibi bir şey:(

Wuthred ve llAnkall bunu beğendi.
  15. 2017'de en azından tel alabilirim diye düşünüyorum

16. Guild Starfire 4 5 bakıyorum da aylardır denk gelemedim. Malum kurla sıfır almak imkansız zaten. Gören bilen olursa haber ederse sevinirim.

17. CARIBOU

bir de sattığım blues junior 3 navy blue yu

18. natural finish bir 7 telli ne guzel gider be, yok anasini satiyim piyasada bulunmuyor

1nsanetr bunu beğendi.
  19. Noel Emice fender hss custom getircek bana Acun Abi :bored:

20. Yil sonu durum iyi bayagi, umarim herkes istediklerine kavusmustur.

Fender deluxe reverb amp(head olarak aldim, bir sure sonra satip tone king imperiala gectim.)
    Catalinbread valcoder(tremolo ihtiyacim olmadigina zor da olsa karar verdim. Amfi uzerinden kullaniyorum.)
    Supro fuzz(Aldim, alismak icin zorluyorum kendimi:D)
    Hermida dover drive(mukemmel pedal, sonrasinda bk butler tube drive da aldim. Bir drive biri fuzz olarak cok iyiler.)
    Pigtronix philosophers tone(aldim, sonra denemek icin satma karari alip yerine cali76 aldim, deneme asamasinda..)

Ts808(bu sene de alamadim)
    Big muff pi(yerine wren and cuff caprid aldim.)
    Power supply(voodoo lab pp2 aldim ama cikislari yeterli olmadigi icin 1spot cs12 almayi dusunuyorum.)
    ++++++
    Bir de gibson les paul standard, gibson double cut special ve marshall 2266c sahibi oldum plan disinda. Les paul ve doublecut ile uzun zaman gecirecegim ama 2266c sesten dolayi gidici gibi.

Son düzenleme: 10 Aralık 2017
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş