ODTÜ 21. Uluslararası BaharŞenliği Panayır Alanı Seçmeleri

Durum
Yanıtlara kapalı.
Nası gidiyo arkadaşlar, eskiden millet harıl harıl bir şeyler yazardı seçme başlığı altına, şimdi ses yok kimseden :)

evet herkese başarılar diliyorum(bize de:D)

bu arada ben de yemek molası grubu hakkında nasıl konuşuyolar diyorum saygısızlık olmuyo mu harikaydı hakkaten ya

Bugün çaldık .. Gayet sıcak karşılandık .. Arkadaşlar 2 günd ebaya bi grup dinlemelerine rağmen hala sinirler sağlamdı :) .. O Soğukta bize açık bi yer bulmaya çalışmaları fln ii di ;

Neyse kolay gele .. Çıkarız yada çıkamayız şimdiden başarılar ..

'DeM' ODTÜ 21. Uluslararası Bahar Şenliği Panayır Alanı seçmelerine gelememiştir yaratmış olduğumuz zaman kaybından dolayı özür dileriz..

ODTÜ Müzik Toplulukları 21. Uluslararası Bahar Şenliği Panayır Alanı seçmeleri sonuçları aşağıdaki gibidir:

9 Mayıs Çarşamba

13.30 Dengesiz Herifler
14.30 Kart Rock
15.30 Rhythm N' Beat
16.30 Blue Velvet

10 Mayıs Perşembe

13.00 Kısa Saçlı Rapunzel
14.00 Quartet Baltacı
15.00 Lukin
16.00 Nefs
17.00 Kingus Blues Band

11 Mayıs Cuma

13.00 Kertenkelle
14.00 Eklips
15.00 Pompa: "Temcit Pilavı"
16.00 ExBlues'ive
17.00 Bomba Etkisi

12 Mayıs Cumartesi

13.00 D'arch
14.00 True Blue
15.00 Since Yesterday
16.00 Rockout
17.00 Mindcrime

Katılan grupların tümüne teşekkür ederiz. Soundcheck saatleri, seçilen gruplara mail olarak atılacaktır.

Seçmelere gelemeyip zamanınızdan aldıysak veya bir tersliğe neden olduysak özür diliyoruz.Haber edecek vakit de bulamadık.

Kolay gelsin herkese ve iyi eğlenceler diliyoruz.Orada olacağız inşallah.

:LOL: Eve geldim baktım, tahmin ettiğim gibi seçilmemişiz dedim. Ev arkadaşıma da dedim seçilmedik diye, ama bi de ne göreyim :twisted: 12 Mayıs C.tesi Saat 14:00'te "True Blue" baby 8)

bizi niye seçmediniz ulan hebele hübele zatı bu mt hep kendi gruplarını seçio ayıp ayıp haksızlık o soğukta oaralara kadar geldik insan bi seçer dimi inanamıorum bu kadar kolaymı yani haaa haksızlık sırf bunu protesto için seçilmeyen bütün grup elemanlarını 1 mayıs salı günü karga bokunu etmeden tandoğan meydanına bekliyorum . sloganımız da "Kahrolsun MT Şövenizmi" olsun ... milyonları topliyim arkama da siz o zaman görün seçme nasıl oluyomuş karpuz gibi seçicem ulen hepiniz!!!

ps: yağmura dikkat , hazırlıklarınız önceden yapın derim ben deneyimlerime dayanarak. öperim hepinizi...

sinek demiş ki:
bizi niye seçmediniz ulan hebele hübele zatı bu mt hep kendi gruplarını seçio ayıp ayıp haksızlık o soğukta oaralara kadar geldik insan bi seçer dimi inanamıorum bu kadar kolaymı yani haaa haksızlık sırf bunu protesto için seçilmeyen bütün grup elemanlarını 1 mayıs salı günü karga bokunu etmeden tandoğan meydanına bekliyorum . sloganımız da "Kahrolsun MT Şövenizmi" olsun ... milyonları topliyim arkama da siz o zaman görün seçme nasıl oluyomuş karpuz gibi seçicem ulen hepiniz!!!

ps: yağmura dikkat , hazırlıklarınız önceden yapın derim ben deneyimlerime dayanarak. öperim hepinizi...

Ya arkadasım sen kimsinki buraya gelip millete azar basıon ODTÜ bilmem nesi oldun diye buraya gelip bütün gruplara lafmı sokacaksın.Senin gibi adamların organizasyonlarında bulunanda suc aslında.

adamlar bu işe senin gibi bakmıyolar tabiki onlar icin seccilmemek önemli.adamlar yıllarını veriyor belki günlerini veriyor.Sende onlarla dalga geciosun.İşini yap buraya gelip onla bunla dalga gececegine tesekkürlerini sun.BAbanın hayrına gelmedi kimse oralara.Cogu grup işini gücünü iptal edip geldi.Senin dediqin gibi dile kolay '' yağmura dikkat , hazırlıklarınız önceden yapın derim ben deneyimlerime dayanarak. öperim hepinizi...'' gibi lafları cekmek icin gelmedi.işine bak sadece herkezde sana saygı duysun.Sokakdaki adam rolünü alma ODTÜ lü diyebilsinler sana.

SİNEK Ezerler seni. ;)

Edit: Forum moderatörleri atabilir beni , bunun gibi dangalaklar burdayken zevk , şevk kalmıo zaten adamda

helal be :D bundan da bi polemik çıktı...yaşasın.

"BAbanın hayrına gelmedi kimse oralara.Cogu grup işini gücünü iptal edip geldi"

benim işim bu dikkatini çekerim. eğer birileri başka işlerini bırakıp müzik yapmaya geliyorlarsa ve bir seçme sonucunda seçilemeyip dırdırdır milleti bayıyolarsa zatı hiç gelmesinler!!! ben de çok çaldım seçmelerde, seçilmediğim de oldu kimseye ağlamadım. hadi canım ağlamadan...

ayrıca ben senden farklı olarak kelimelerimi çok dikkatli seçerim böylece sokaktaki adam da benim, ODTÜlü de benim(ki odtülü olmak sokaktan kopmak anlamına gelmez) gerçi ben de kime laf anlatmaya çalışıyorum ... sadece eğleniyorum.

çok zeki olduğunu zannediyosun ama yukarıda bahsettiğim ağlak,zırlak muhabbetleri yapanların kimin hangi işine saygı duyduğunu zannediyosun? seçme kurulu olmanın nesinden anlıyosun? böyle bi organizasyonu hazırlamanın nesinden anlıyosun? aklın sıra bana ders vericeksin. hadi canım ağlamadan diyor ve bu forumu daha fazla kirletmiyorum.

ps: ERAY akıllı ol,seni ezmesinler!!!

Baban sana ögüt verirken ben manda gözünde sinek sayıyordum.

Hala işin gücün yokmus gibi , polemik cıkdı diye seviniyorsun , hala yapıgın işe yakısmaz bi sekilde.''İstemeyen gelmesin.''Diye yorumlar yapıyorsun.Bilmiyorum ne kanıtlamaya calısıyorsun.ODTÜ MT görevlisi oldugunu anladık.Ama tek sen degilsin digerleride var.Bu tarz konusmaları kendi icinde kurallayamassın.Bi sorumlulugun var senin.Seni git Turkrockdaki gruplara ''İsteyen gelir isteyen gelmez.'' veya ''Secilmeyenler aglamasın'' Gibi cümleler kullanasın diye almamıslardır eminim.Ama olur bende gecdim o günlerden.

Gruplara tesekkür et.''İsteyen gelir isteyen gelmez'' veya '' Secilmiyenler aglamasın '' Diyene kadar sinek.

senin geçtiğin günleri çok merak ettim de konuyla alakasız . hem nerden biliosun beni bu saydıkların için mt ye almadıklarını? uzaaar gider.....

gerekli mesajlar yerlerine varmıştır umarım.

kolaylıklar dilerim.

ps: bilhassa seçilen grupları tebrik eder , seçilmeyenlere nefretimi kusarım :D

sinek demiş ki:
ps: bilhassa seçilen grupları tebrik eder , seçilmeyenlere nefretimi kusarım :D

Secilmeyenlere neden nefret kusuyorsun pardon.Sayın sinek.

insan olana 1 defa laf anlatılır sana 3.kez söyledim ve hala asalıyorsun.Yazık oraya gelip emek verenlere , seni ODTÜ MT ye alana.

Emege sayı olmayan yerde müzik olsa ne olur.Senin gibi sinekler olur desem yeri olur galiba neyse görüsürüz.Umarım katılıpda secilemeyen gruplar okur yazdıklarını. :elsalla

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri