Sahnede Kulaklık Setup'ı Nasıl Olmalı

Bluetooth aynı anda sadece bir cihaza bağlanabiliyor.(yanlış bilmiyorsam )
Airplay ise çoklu cihazlara bağlantı yapabilir, ses kalitesi Blluetoota göre daha üstündür. PC den aynı anda 4 farklı Multimedia speakera müzik yayını yapabiliyordum. (wi-fi bağlantısı gerekir)
 
Son düzenleme:
Merhaba, gitarını miksere girdikten sonra mekandaki mikserin aux out çıkışından kendine ses alabilirsin mikser seni ulaşamayacağın yerdeyse ve kulaklığının ses seviyesini ayarlamak istersen behringerin p2 modelini al, daha detaylı anlatayım miksere 1.kanala girdin gitarını, 1. kanalın auxları vardır örn: aux 1 e taktın kulaklığını 1. Kanalın aux 1 i sana gitarını duyurur ama ben diğer arkadaşlarımıda duymak istiyorum diyorsun yine örn : 2. Kanalda klavyeci giriş yapmış diyelim 2. Kanalın aux 1 ini açtığında kulaklığında klavyeyi duymaya başlarsın 32 kanal bir mikser düşün bu kanalların hepsinde cihazda bulunan sayı kadar aux olur sen aux kaça bağlarsan bağla hangi kanalı kulaklığında duymak istersen o auxu açacaksın.
 
@Tonmaisdrummer ın yazdığı yönerge doğrudur. Bir düzeltme ilave edeyim; AUX kanallarının asıl amacı kulaklık değilidir, fakat kulaklık için de kullanılabilir. Arada mutlaka kulaklık preamfisi olmalı yoksa ses gelmez. Ayrıca Aux kanalları monodur.
AUX için Kullanacağınız kulaklık preamfisinin ise Mono girişe ve stereo çıkışa sahip olması gerekiyor. Diğer türlü kulaklığınızın sadece bir tarafından ses gelir.
 
Son düzenleme:
Üst