Kız Isterken Holy Wars Çalmak

@songlessbird @masterofmasters ikinizde de bu potansiyel var dı be ya :D
Yaaaappmaaaaa.. Sen çok mu farklıydın sanki, beraber girişmiyor muyduk bunlara, Master of puppets, Hangar 18 parçaladığımız günleri unuttun tabi, 20 yıl geçince üstünden.. O günleri düşününce hani sende de vardı bu potansiyel. :D

Ben o kızın babası olsam sopayı alıp dalmıştım, sonra düğünlerde neden kavga çıkar, adam vurulur anlatırdım kameralara "çıkmış karşıma Megadeth parçalıyor, hani becerse bi derece, dedim Megadeth olmaz, ACDC çal yoksa vermem kızı dedim, çalmadı, vurdum, pişman değilim.. Komşulara rezil etti bizi, gitar da çalamıyor zaten".. Belki de başka bir kafası vardır, hani eğlencesindedir..

Yok delay filan değil arkadaşın özgüveni fazla kaçmış...

Nedense düğünlerde böyle abartılı şeyleri görünce, insanların ayrılırken yaptıkları akıl almaz şeyler gelir aklıma,Bi arkadaşım boşandığı gün,(ev kıza ait) kapıyı ben yaptırmıştım söküjeeeem uleyn diye eski evine gitmeye kalkışmıştı , çokta sarhoştu ve yukardaki metalci cengaverin yarısı kadar bile komik değildi.

Yaaaappmaaaaa.. Sen çok mu farklıydın sanki, beraber girişmiyor muyduk bunlara, Master of puppets, Hangar 18 parçaladığımız günleri unuttun tabi, 20 yıl geçince üstünden.. O günleri düşününce hani sende de vardı bu potansiyel. :D
...

Evlenirsem zaten üstüne böyle bir atraksiyonla çılgınlığı katlama zevkini kaçırmam, siz elinizdeki fırsatı harcadınız çoktan :D
@songlessbird
@masterofpuppets

Bir tane de zilci olsaydı, mehter takımı gibi ya da pazartesi-cuma canlı (aslında cansız) istiklal marşı çalan okullar gibi takılırlardı. Zilciyi unutmuşlar, amfi yetersiz, eleman da çalamamış zaten fikir güzel de olmamış.

Megadeth'i çok seven biriyim. Hard rock ve old school metal'i de öyle. Ancak bu tarz şeyler kendini tatminin önüne geçemiyor, maalesef olmuyor. Gençliğinde bu gruplarla büyümüş ve gitar ile ilgilenmiş insanlar düğün vs. oldu mu bir kendimi göstereyim moduna giriyorlar. Bunda kötü birşey yok kesinlikle, güzel de hatıra olur ama bir clean cover vap, akustik cover yap. Herkes senin sert müziğini dinlemek zorunda değil.

Geri