Since Yesterday (Hardcore / Metal) - Ankara

konser sabahı in between ve since yesterday :elsalla
sj21321.jpg

Bu da benden sevenlere gelsin... :dans

gg21333.jpg

Belki biraz geç oldu ama o gün orada olan ve bize destek veren herkese sonsuz teşekkürler!!!

ankaradaki favori grubum since yesterday ..

kardeşleirm umarım çook çoook çookk başarılı olup bu tarzı insanlara sevdirebilirsiniz.. her zaman yanınızdayım sevgiler saygılarr.. başarılar

arkadaşlar öpüyorum gözlerinizden , hepinize ayrı ayrı kucak dolusu sevgiler. çok önemli olmasada hemen söyliyeyim yeri gelmişken; temmuz-ağustos dönemi itibariyle since yesterday olarak uzun bir aradan sonra tekrar kayda giriyoruz. herşey yolunda giderse bu kayıt yine güzel bir projede yeralacak.bir iki ufak süpriz var,daha çok erken söylemek için.bununla beraber kış aylarına doğru kendi demomuz için ikinci bir kayda daha gireceğiz.ufak birde kendi çabalarımızla klip çekmeyi düşünüyoruz.tekrar saygılar,gelişme oldukça buradan bildireceğim.kendinize iyi bakın,desteğiniz için teşekkürler.

federalfish demiş ki:
valla in between'den "eylülde izmire getircez onları" gibi bişey duydum ben :) umarım doğrudur, merakla bekliyoruz. Başarılar. ;)
evet "federalfish" öyle bi durum düşünülüyor. bunun için bu yaz aylarını en iyi şekilde çalışarak değerlendirmeyi seçtik grupça. herşey yolunda giderse eylül ayı gibi oradayız.bizi yalnız bırakmıycağınızı ve gereken ilgiyi konsere gelerek müziğimizi bizlerle paylaşarak göstereceğinizi umudediyoruz.son olarak since yesterday izmir'i selamlıyor,in between'i ayrıyeten öpüyor bu olanağı bize sunacağı için. ;)

Blast demiş ki:
federalfish demiş ki:
valla in between'den "eylülde izmire getircez onları" gibi bişey duydum ben :) umarım doğrudur, merakla bekliyoruz. Başarılar. ;)
evet "federalfish" öyle bi durum düşünülüyor. bunun için bu yaz aylarını en iyi şekilde çalışarak değerlendirmeyi seçtik grupça. herşey yolunda giderse eylül ayı gibi oradayız.bizi yalnız bırakmıycağınızı ve gereken ilgiyi konsere gelerek müziğimizi bizlerle paylaşarak göstereceğinizi umudediyoruz.son olarak since yesterday izmir'i selamlıyor,in between'i ayrıyeten öpüyor bu olanağı bize sunacağı için. ;)

aslında olaya ben de el atmayı düşünüyorum, eylül ayında şöyle hoş bir konser düzenlenebilir. madem siz de gelmeyi düşünüyorsunuz, istanbuldan shooting star'a da seslenelim, onlar da gelsin. organizasonu üstlenecek birileri çıkar mutlaka. :)

eğer benim grubum da o zamana kadar toparlanmış olursa, izmir gerçekten çok güzel bir gün geçirmiş olur. in between, since yesterday, jack in the box, shooting star ;)

evet önümüzdeki hafta since yesterday olarak kayda giriyoruz. kesinleşti diyebiliriz. şuan için tabiki netleşmeyen durumlarda mevcut.örneğin şarkı adedi. herhangi bir problem çıkmazsa bu kaydedilen şarkı yada şarkılar sonbahar aylarında ülkemizden 2 grubunda eşlik edeceği bir splitte yeralacaktır.ancak şöyle diyebilirizki split, sevenlerimizi müzikal olarak doyuracağı gibi görsel olarakta doyuracak diye umudediyoruz.split detayları yine yakında buradan bildirilecektir.kayda dönersek; grubumuza bu kayıdın davullarında 2.demomuz ve 4way splitte(planesmistakenforstars,candy sniper,in between) yer alan şarkılarda olduğu gibi yine self torture ve ruj grubundan tanıdığımız oktay fıstık eşlik edecektir.kendisinede yeri gelmişken buradan grupça teşekkürü bir borç biliriz.yakında görüşmek üzere.

tek şarkının kaydına dün itibariyle girdik. ve pazar gecesi sabaha kadar kayıt devam edecek. şarkının adı "the last message". yakında bikaç yere hazır oluncada koyacağız,dinlenmesi için. gelişme oldukça buraya yazacağım.kendinize ii bakın şimdilik.

''Since yesterday'' a başarılar.Pek tanınmayan bi tarzda çok güzel işler yapıyolar gerçekten.Gelişmeleri merakla takip ediyoruz.Hepinize kolay gelsin başarılar

Lupus demiş ki:
''Since yesterday'' a başarılar.Pek tanınmayan bi tarzda çok güzel işler yapıyolar gerçekten.Gelişmeleri merakla takip ediyoruz.Hepinize kolay gelsin başarılar
lupus sana çok teşekkürler desteğin ve grubumuzu takip ettiğin için. grubuna da since yesterday'den selam iletiyorum. ;)
evet gelelim yeni şarkıya. ufak tefek atraksiyonlar dışında bitti sayılabilir. ama kayıt aşamasını bilen müzisyen arkadaşlar,hakverecektir ki şarkıyı çalmakla olay bitmiyor,bikaç olayı daha kaldı :) bunun dışında eylül ayı itibariyle 1 şarkı kaydı daha ve birde şehir dışı konseri gözüküyor. detayları,işler kesinliğe kavuştukça buradan bildireceğiz.saygılarımızla.

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra "The Last Message" isimli şarkı için kayda girmiş olduğumuzu buradan bizim grubu takip edenler hatırlayacaktır.. En son kalmış olan ufak detayları da sonunda tamamladık ve şarkıyı şimdilik grubun sitesi olan www.myspace.com/sinceyesterdaytr den dinleyebilirsiniz.. Umarız hoşunuza gider.. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Bu arada bu şarkıyı kaydeden kadro şöyle:
vokal: Mansur Asrar, Can Güçyener
Gitar + back vokal: Burak kılıç
Gitar: Erdem Başer
Bass: Yiğit Üney
Davul: Oktay Fıstık

Selamlar arkadaşlar.Çoğu kaydınızı dinlemiş biri olarak -ve Oktay'ın gizli fanı olarak ;) - hepsini çok beğendiğimi ve ayrıca The Last Message adlı parçanızın sizin müzikal bilincinizi çok iyi yansıttığına inandığımı belirtmek istiyorum.
Şimdilik gruptan yalnızca Burak abi ile görüşme fırsatım oldu.Onunla beraber grubun felsefesini kavradım.Siteyi de elimden geldiğince takip ediyorum.Tepkiler çok iyi.''Bence'' son kayıt yurt dışında da değerlendirilmeli.Ki zaten gerekli bilgileri Burak abiden öğreniyorum.Güzel projeler olacak ve çok başarılı olacaksınız diye düşünüyorum.Tekrar tebrikler ve bu meşakkatli yolda sonsuz başarılar arkadaşlar...

Geri