Since Yesterday (Hardcore / Metal) - Ankara

SINCE YESTERDAY ve R.O.M. 10.HAZİRAN'DA IF PERFORMANCE HALL' da.

yeni multimedia demosunun çıkış şerefine since yesterday ,ve tek şarkılık demosunun ardından R.O.M. 10 hazıran günü if bar da birlikte sahne alacaklardır.. giris 7 ytl, ve YAS SINIRI YOKTUR ..

kapı açılış:14.30

grubumuzun bu özel gününde tüm dostlarımızın bizi yalnız bırakmayacağını umudediyoruz

sevgiler...

"sinstırdey family"

SINCE YESTERDAY YÜXEXES DERGİSİ HAZİRAN SAYISINDA:

Ülkemizin güzide ve başarılı müzik dergisi Yüxexes in bu ayki sayısı raflarda yerini aldı. gerçekten posterleriyle yeni dizayn ve kapağıyla bu sayıda bomba gibi.
ama gel gelelim grubumuzla ilgili kısmına. bu ayki sayıyı aldığınızda "since yesterday" ile ilgili bir yazı ve kritiğide içeriğinde bulabileceksiniz arkadaşlar.
haber vermesi ve önermesi bizden, alması artık sizden

since yesterday Haberler:

- www.punknews.org (since yesterday tanitim yazisi)
- www.hiperocktif.com (since yesterday roportaj)
- yuxexes dergisi haziran 2006 sayisi (tanitim) Cenk ellerine saglik...

10 haziran 2006 If Performance Hall - Ankara
- Since Yesterday Konser -
Giris: 7 YTL
Saat: 14:30
Yas siniri yoktur!

Herkese sevgiler!

Re: Grubunuzn tanıtımını yapıyoruz

zobekci demiş ki:
Arkadaşlar merhaba therezistans.com adında amatör grupların tanıtımlarını yapan bir portalımız var

Sizleride sayfamızda ggörmek ve tanıtımınızı yapmak istiyoruz .
sitemizdeki ilgili bağlantı " diğer şehir grupları "

Bize ulaşın msn : [email protected] mail : [email protected]

cok tesekkur ederiz. grup arkadaslarimla bu konuyu konuscagim...
Konserimize bekleriz.

Bügün Ankara If Performance Hall'da gerçekleşecek olan konserimize herkesi bekleriz!!

Diğer gruplar: R.O.M. ve Hayal
Kapı açılış: 14:30
Giriş: 7 YTL -- Yaş sınırı yoktur!!

If Performance Hall: Tunus caddesi 14/A Ankara

sizinle aynı sahneyi paylasmak bizi çok mutlu etti.. gerek sahne dayanışması,gerek içerde ,gerek dışarıda hakikaten çok eğlendim :D konser performansınız a zaten bi sozum yok herzamanki gibi çok çok başarılıydı :D gerçekten güzel bi organızasyondu .. nice beraber organızasyonlara :D tekrar basarılar diliyorumm.. haA unutmadan klip süper :)

ümit.--- >R.O.M.

bugünki konserden önce biraz stresliydik ancak since yesterdayle çalmak benim stresmin yatışmasnın sebebiydi gerçekten çok iyiydi konserden sonrada bir o kadar eğlendik klibi ilk ifde izlme fırsatım oldu ama çok beğendim dileriz ve isteriz ki başka organizasyonlarda birlikte aynı sahneyi paylaşalım başarılar bütün since yesterday grubu

gerçekten şık bir konserdi. ve tabi ki bu konseri daha güzel kılan sizler...
ne kadar teşekkür etsek azdır, bizi orada yalnız bırakmadınız. afişi bile olmayan bir konser için gerçekten iyi bir katılım sağlandı, bizde organizatörde bu duruma şaştık ne yalan söyliim :LOL:
günün sürprizi klibimizi konserde ilk defa sizlerle paylaşmamızdı. beğeni ve alkışlarınız sadece söyleyebilirim ki tüylerimizi diken diken etti. çok mutlu olduk.
en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, şimdi kayıt zamanı....

tekrar teşekkürler ,sevgiler...

p.s: IF ekibine ve R.O.M. grubuna da ayrıyeten teşekkürü bir borç biliriz.

Harika bir sahne performansı,güzel bir klip...Since Yesterday eminim ki yakın zamanda şu an bulunduğu yerden çok daha güzel yerlerde olucak...Ve ayrıca kendilerine sahne içi ve sahne dışı paylaşımları destekleri,önerileri ve en önemlisi dostlukları için teşekkür ederiz...Bu iş burda bitmez daha çok konserde beraberiz inşallah (amin :D )...

ortam süperdi, klip süperdi, şarkılar süperdi, sizin için birşey syölemeye zaten gerek yok... ellerinize ağzınıza sağlık beyler... çok yakında tekrar birlikte olalım ;)

Geri