Since Yesterday (Hardcore / Metal) - Ankara

1/16/2010 gunu saat 18:00
ANKARA SUPREMACY II
0312 BAR
Selanik 2. Caddesi No:70
Ankara 0312
Giris: 10 YTL

SINCE YESTERDAY -THE CAGE WITHIN -WORDS INTO PAGES

+18

Gelmeyen pismanlik duyacaktir.
 
SINCE YESTERDAY GLASSTONE RECORDS (UK) İLE İMZALADI!

Since Yesterday ilk albümleri “The Artificial Truth” un tüm dünyada yayınlanması için İngiliz plak firması Glasstone Records ile imzalamış bulunmaktadır. Albüm 06 Eylül 2010 tarihinde başta İngiltere ve Amerika olmak üzere tüm dünya ülkelerinde cd / i-tunes formatlarıyla satışa sunulacak. Albümün dağıtımı ise Century Media, Plastichead ve Code7 firmaları tarafından gerçekleştirilecek. 9 adet şarkının yer alacağı albüm bugüne kadar özellikle uluslararası müzik basınında oldukça iyi yorumlar almış ve başta Metal Hammer UK, AMP Magazine ve UK Metal Underground gibi kalburüstü dergilerin reviewlerinde prodüksiyon kalitesi ve benzersiz sounduyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

sonunsonucontrastfinal.jpg
 
SINCE YESTERDAY'S DEBUT ALBUM "THE ARTIFICIAL TRUTH" ÇIKTI!
Since Yesterday'in İngiliz plak firması Glasstone Records etiketi ile yayınlanacak olan ilk albümü "The Artificial Truth" 6 Eylül'de başta İngiltere ve Amerika olmak üzere tüm dünyada raflarda ve internette yerini alıyor. Albümün CD formatındaki dağıtımını Century Media, Plastichead Distribution ve Code7 üstlenirken internette ise i-tunes ve amazon.com başta olmak üzere birçok siteden albüme erişilebilecek. 9 parçanın yer aldığı albüm henüz yayınlanmadan uluslararası rock ve metal basınında kendine bolca yer buldu. Metal Hammer, AMP Magazine, UK Metal Underground ve diğer birçok basın organı, prodüktörlüğünü, miks, mastering ve kayıtlarini New Jersey - The Machine Shop Stüdyoları’ndan Will Putney'in (Lamb of God, Suicide Silence, Fall Out Boy vs.), kapağını ise metal ve hardcore dünyasının en ünlü çizerlerinden, Derek Hess'in (In Flames, Sepultura, Deftones vs.) yaptığı albümün prodüksiyon kalitesi ve kendine has tarzı ile fark yarattığı konusunda hemfikir oldular. Konuk vokal performanslarıyla TNK grubundan Caner Karamukluoğlu’nun da yer aldığı albüm ile ilgili tüm detaylar için grubun myspace sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.myspace.com/sinceyesterdaytr

Since Yesterday’in ilk albümü The Artificial Truth’u ülkemizde şimdilik şu satış noktalarından temin edebilirsiniz:

Ankara (Retro Stüdyoları Kızılay, Zıd Müzik Kızılay), İstanbul (Riot Müzik - Bakırköy, Freedom Beyoğlu, Freedom Kadıköy)

Yurt içi satış fiyatı: 10 TL
 
S

sofa_king

Ülkemizdeki vizyon yoksunluğunun büyük kitlelere yayılmış olmasından ötürü Since Yesterday ve diğer core tabanlı, daha modern ve melodik müzik yapan grupların hakettiği yerde olamaması üzücü bir durum.

Umarım insanlar cdyi satın alır ve iyi, kötü eleştirilerinin hepsini bu sayfalara sıralar.

Bu üzerinde uğraşılmış, çokça kafa ve vakit harcanmış güzel albüm ülkemize, hepimize hayırlı olsun
 
V

vaybanavay

albüm çok başarılı gerçekten. umarım hakettiğiniz yere gelirsiniz diyeceğim ama türkiyede bu zor gibi gözüküyor söylemesi acı ama... sizler gibi yerli grupları artık yurtdışında başarılı bir şekilde görmek bizi mutlu edecek esas unsurdur.
 
Arkadaslar oncelikle degerli yorumlariniz icin cok tesekkurler! Yazdiginiz her kelime bizim icin degerli. Hepinizi bizim icin tarzinin 1 numarasi Parkway Drive ile sahne alacagimiz album tanitim konserimize bekleriz!

PARKWAY DRIVE & SINCE YESTERDAY İSTANBUL KONSERİ BİLETLERİ SALI GÜNÜ SATIŞA ÇIKIYOR!
ÖN SATIŞ*: 25 TL (SINIRLI SAYIDA! – 19 EKİM’ E KADAR)
Bilet Satış Noktaları: Biletix, Freedom Kadıköy, Freedom Beyoğlu, Ankara Retro Stüdyoları (Kızılay)

detaylı bilgi için:
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=126483110734077&ref=mf

xe4ktd.jpg
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler