Nutshell (alternative/hard-core/pop-rock) - ankara

nisan 2007de ankara'da kurulan grubumuzun repertuarında alternative, hard-core, pop-rock türünde şarkılar çoğunluktadır. her cuma 20.00 - 00.00 arası insula rock bar'da sahne almaktayız. grup üyeleri :

vokal : yağmur özçıtak
gitar, geri vokal : ateş tur
bas gitar, geri vokal : kıvanç altuntaş
davul : çisem çolak

Grup ismi alice in chainsten mi geliyor? Yoksa programa Nutshell çalarak mı başlıyorsunuz :D Ama sanırsam pek sizin tarzınız değil. Neyse başarılar...

Leventim sağol bekliyoruz haftaya da. biz ordayız:D

Bandroll; evet grup ismi aslında alice in chains ten gelior ama senin de dediin gibi grubun pek tarzı değil. program daha alternatif hardcore tarzı olduğu için o tarz şeyler çalamıyoruz. Umarım bi gün onları da çalarız insanlar dinlerler :D

Cumaları bekliorz insula bar'a saat 20.00 da

Leventim sağol bekliyoruz haftaya da. biz ordayız:D

Bandroll; evet grup ismi aslında alice in chains ten gelior ama senin de dediin gibi grubun pek tarzı değil. program daha alternatif hardcore tarzı olduğu için o tarz şeyler çalamıyoruz. Umarım bi gün onları da çalarız insanlar dinlerler :D

Leventim sağol bekliyoruz cuma tekrar. biz ordayız:D

programımıza gelen ( izleyen, eşlik eden, eğlenen ) herkese çok teşekkürler. iş dolayısıyla gelemeyenleri de gelecek hafta bekliyoruz. alican sana söylüyorum, erkin sen anla...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
soundcheck'de bizeyardımlarından dolayı Ali ve Dergah'a ;) ,zıplayıp hoplayıp bizi de gaza getiren seyircilerimize de çok teşekkürler haftaya cuma görüşmek üzere...

rica

aman efendim rica ederiz herzaman sizinleyiz...çok güldük çok eğlendik...yağmur bizim grubada bekleriz.çisem trampete dikkatttt :LOL: nutshell başarılar :D ...ateş tebrikler...kıvanc calısmaya devam :D

Gelen dinleyen herkese çok teşekkürler.

Dergah çok teşşekkür ediorum umarım bi gün sizi de dinleriz.

metalcore667 tarz olarak geniş bi kitleye hitap etmek istedik. tabiiki poprock bi şarkının ardından çok sert bi parça çalmıoruz. Duruma göre değerlendiriorz, bekleriz programa.

Nutshell her cuma insula' da saat 20.00 da:D Bekliorz herkesi

afi351sonpk3fy4.jpg

Geri