Bilinçaltı (X Olamayan Müzik) - Ankara

metallicagecesifr6.jpg

Konserde başarılar arkadaşlar. Güzel bi' gün olur umarım. Ama tarih biraz sakat gibi; malum Ankirockfest'te Tony Martin çıkacak 10 Haziran'da. Umarım içerisi boş kalmaz :/

En güzel şekliyle bitti gece sonunda..
Gayet güzel bir gece oldu ve tüm gruplar ellerinden geldiğince iyi performanslar sergilediler.
Daha da güzeli, seyirciler sahnede olan kendi arkadaş gruplarını ayırmaksızın herkesi dinleyip alkışladılar.

Oraya gelenlere, MetallicA ruhunu bizimle yeniden yaşayanlar ve bizimle eğlenen tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz...

böyle şeyler yaparız yine herşey için teşşekürler çok güzel çaldınız ilkere teşekkürler bana ekipmanlarını verdiği için sen olmasaydın zor bi akşam geçirecektim sağol burada Medley çok güzel oldu forever metallica :metal :metal :metal

Kırıkkilit ----Davul----

msn: [email protected]

hiç önemi yok ekipman olayının.bu arada ilke ben;)..epey eğlendiğimizi söyleyebilirim.sanırım başka bi grup için tribute yapılsa bu kadar güzel bi ortam sağlanamaz..her türlü aksaklığı da yaşamak artık alışkanlık oldu yolcu da..gitarlar monitöre verilmedi,sonra düzeltildi.amfilerden iyi ses alamadık,davul başlı başına facia..ama yine de keyif aldık beaaaa:)yeni sezonda devamı feci gelicek.BİLİNÇALTI her zaman hazır..

ilk konserde bleeding me,battery-metallica walla helal hacılar ne diim...yolunuz acık olsun...battery d...ssaklı parcadır,davulcuyu ayrıca tebrik ederim cover degilse parcalar...basarılar

dünkü konser metallica tribute olduğundan şarkılar tamamen cover dı..normal çalışmalarımız iste artık besteler üzerinde yoğunlaşacak.2 hafta içinde kayıt için stüdyoda olacağız.teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için

Geri