Hellcat (Bursa)

Onumuzdeki hafta içi bende balık-rakı olayı ok'dir arkadaşlar...Ozgur 1-2 Orhan-Muslum CD'si bul abi,onumuzdeki haftaya kadar... :))

Konser fotolarını koyalım ok...

Stick control

selam millettttttttt

Güzel bir konser oldu gerçektende..Ben çalarken çok eğlendim sanırım dinleyenlerde oldukça eğlendiler..konserde çok soğuksun diyenler var yahu..oysa ben etrafa gülücükler dağıtıyorum sanıyordum...yoksa rüyamıydı..
:twisted:
HELLCATMEMO[/b]

Selam millet,

Parafin ve Kurukafa, malesef kara listedesiniz. ama Cimcime'den de gordugun uzere yufka yurekli insanlariz biz, bir raki balık, hemen unuturuz. bu arada avatar'daki Dave Weckl tripleri de gözümden kaçmadı.

Cimcime, tamam, prensip olarak uygun haftaya cumartesi.

Rakı balık icin de program belirleyelim. Bana su anda her gece uygun gibi durmakta. Ulan başka bir konu olsaydı kesin mazaret bulurduk, rakı balık olayı olunca direk hazır kıta modundayız :))

Hellcatmemo; siz kimsiniz, biz sizi tanımıyoruz. sanırım gerçekten belirttiğiniz gibi rüyanızda gördünüz bizi. Ama Bursa Ağaçkakan Gözlem Derneği üyeleri olarak kapımızı her zaman sana açık. Evet, bizlerde donuk görünürüz, birbirimizden başka arkadaşımız yoktur, ama aslında çok iyi yürekli, güleryüzlü insanlarız,aramıza hoşgeldiniz :)))) Şaka bir yana Memocan, olayın özü zevk almak, mutlu olmak. sen buna eriştiysen, senden mutlusu yoktur, sen bakma söylenilenlere.

23 Mayıs'a minimum 2 yeni şarkı geliyor. Bir Türkçe,bir de yabancı olmak üzere.

görüşmek üzere.

Özgür

Rakı-balık olayını yarın konuşup gununu belirleyelim Ozgur,onumuzdeki hafta içi herhangi bir gun olur benim için...
Gundem:
- Rakı+balık
- Makara+gulme
- Laf giydirme...:)
- Ege havası oynama...:) Nihayetinde Ege'liyiz Ozi...:)
- Adil Baba'dan inciler...:)

Sempatik ve bol kahkahalı bir gece....

Davetiye mailini pazartesi atarım...

Selam,

5.5.2007 Stuff konseri foto+görüntüleri bugün elimize geçti. Çok keyifli görüntüler ve fotolar mevcut, en yakın zamanda burada, blog'da,ve youtube da yayınlayacağız, bilgileri iletilecektir...

bu arada pazartesi nihai davetiyeyi bekliyoruz Aşkıncım, gün farketmez :)

görüşmek üzere.

Özgür

Hoşgeldin Şekercim :)

Bu arada konser hakkında görüntüleri Taylan'dan bekliyoruz, duyurulur.

Son dakika itibariyle Kat3 programına geleceklerini duyuranlar ile birlikte mekanın yetmeyeceği hissiyatı doğmaya başlamıştır. Ali Sami Yen Stadyumu ile görüşmeler Aşkın tarafından yürütülmektedir....

Özgür

oooo demek Zuzimiyatu ile sabah erkenden yer tutmamız lazım.yoksa bir gece önceden mi gitsek :roll:

artık konserlerde izdiham olucak demek ki....artık imza isteyenler, fotoğraf kuyruğuna girenler filan acaba size bodyguard filan ayarlasak mı??? çünkü basın da izdiham yaratır korkarım ki..

Arkadaslar korsan bilet satişları başlamış !...
Sakın kanıp almayın...Henüz biletler satışa sunulmadı...
Ben sizi bilgilendirecegim...:)

Ayriyetten:
Bu sayfamıza 100. mesajı atacak sanslı arkadaşımıza 23 Mayıs Kat:3 konser giris davetiyesi verilecektir.Sahnedede ismi zikredilip,onore edilecektir...
Seri olarak ardarda mesaj atmak yasaktır...:)
Bol şanslar...

Aşkın

Merhaba Luci,

Akustik projemiz olacak,çok da güzel gider...Önümüzdeki konserlerden birinde...
Akustik repertuarda olması gereken bir şarkı mesela...
Pink Floyd....Güzel bir öneri...Tuttum...

Selamlar
Davul-Aşkın

o halde şımarıklık hakkımı saklı tutup bir de what's up isterim :)
bu kadar konserinizi dinledim lokalde...olsun o kadar :)
luci

Selam herkese,

Bugün Aydın'dan sesleniyorum sizler...hede hödö...bir nebze Tayfun Taliboğlu başlangıcı oldu ama olsun artık...

Bu arada projelerden biri de Aşkın'ın belirtmiş olduğu gibi sadece akustik şarkılar üzerine kurulu olacak. Alacağız akustik gitarları, oturacağız taburelere, yanımızda biralarımız :) araya tahminimzce yazın gireceğini düşünerek, Eylül ayı gibi akustik süprizimizle bir araya geleceğiz ayrıyetten. şarkı önerilerini bekliyoruz gerçekten, geçenlerde bir araya gelip proje dahilinde çalınailecek şarkıların tespiti için bir araya geldik, ama elinizde yüzlerce unplugged konserler, ve de kendi fikirlerinizle... işin içinden çıkılması zor durmakta...o yüzden önerilere, isteklere çok açığız :)

Aşkın'ın fikir babalığını yaptığı bir konu da bu dizinde 100.mesajı yazan kişinin ödüllendirilmesi. Belirttiği gibi program arasında Aşkın ile birlikte anons edeceğiz. tabi bu forumu takip etmeyenler ne olup bittiğini anlayamacak,ama olsun, bizler kendi aramızda eğleniriz :)

Görüşmek üzere.

Özgür

Sevgili Özgür demek ege sahillerinde muhteşem bir yolculuktasın konser öncesi iyi gelse gerek.Haftaya İstanbul gezimiz için gerekli telefon görüşmelerini yaptım eğlenceli geçeceğe benziyor haberin olsun....

bir hatırlatmam olucak bu 100. mesaj olayını sevdim ancak Hellcat elemanları aman siz yazmayın 100. mesajı seyirci kazansın lütfen :D

arkadaşım zuzimiyatu da bir gezide tutturdu yeşil çay toplayacağım diye :p o da Ege kıyılarında dolanmakta.Herkes Ege sahillerin de bakıyorum ;) bir an önce gelsin de bir o yazsın bir ben yazayım ve de diğer arkadaşlar 100 e daha çok var ama umutsuz olmamak lazım......

akustik projesiniz çok hoş hayalimde bir açık hava konseri canlandı...ama tabi bursa da öyle bir mekan var mıdır bilmiyorum çok keyifli olur parça önerileri için de hemen acele yazmamak lazım şöyle bir düşüneyim.

repertuarınıza ogün sanlısoy dan bilmece yi koysanız ne şahane olur.dün gece dinlerken evet eveeeet bunu Hellcat çalmalı dedim kendi kendime.güzel fikir değil mi????Zuzimiyatu da bana katılacaktır, bu konu da ısrarcı olacağımıza inanıyorum :D

Sevgilerimle.......Cimcime

Vala Zuzi'nin ot mot topladiği yok, sohbetten sohbette atlıyor şu anda :)

Haftaya cumartesi için ok :)

Tamam itiraf ediyorum; 100.kişi ya Aşkın ya da ben olacaktık, sonra da sahnede ya o beni,yada ben onu tanıtacaktı, eğlenecekti. şaka bir yana, gruptan birinin kazanması kabul edilmeyecek, eğer 100. gruptan biri olursa, ondan sonraki olacak vb...

Evet Bilmece süper bir şarkı, bende de bireysel olarak çalmakta çok keyif alırım. sanırım Haziran konserlerinde olabilir :)

Görüşmek üzere.

Özgür

Merhabalar,

Ohh ! gez toz bakalim Ege'nin Aydin Efesi seni...:)
Gezdin tozdun aman aman aman
Giderek kıskandırıyorsun bizi Ozi !!! Haydaa....
Duman sevenler var mı aramızda ?
Dım dım dım kick sesi....:)))

100.mesaj yarışması tamamen seyirciyle ilgili...Bizler yokuz...100.mesajı atan dirak sahnede,sahne heyecanı yaşatacagız...Kendini tanıtacak,mesaj kaygısı taşıyorsa,mesajını dile getirecek....Bundan boyle her konserimizde boyle talihli kişilerle tanışacagız...

Ne kadar takip ediliyor bilmiyorum ama ,foruma yazmaktan çekinmeyin,tüm arkadaşlara sesleniyorum...Muzik konusunda,enstruman konusunda,muhabbet,fikir alışverişi yaparız...

Selamlar
Davul-Aşkın

Beste yok...
Olmaz mi ? Olur tabii ki...Şu an önümüzde yogun bir prova konser trafigi var ve dogal olarakta prova çalışmaları...Tabii ki ilerleyen donemlerde o tarz çalışmalara da girecegiz...

Eveeet, Ege gezimizi tamamlayıp döndük!

Cimcime'ye bol bol yeşil çay topladım, artık 23 Mayıs 2007'de birlikte bol bol içeriz Kat3'de :)

şanslı 100.kişi kim olacak, gerçekten büyük bir heyecan seli aldı götürüyor Bursa'yı :pinokyo

bu hafta içi rakı balık, haftasonu İstanbul gezimize de hazırız ;)

görüşmek üzere

Geri