Siteye Giremiyorum

Şiimdi son (ve ilginç) durum şu:
Benim Window dizüstüden wifi ile girmiyor
Aynı dizüstüden 4G ile giriyor
Eşimin Mac ile aynı wifidan giriyor.
Hepsi Chrome ile denendi.
Sorun sadece bu site için geçerli.
Google dns ler kapalı ( Benim dizüstüde ). Youtube ve diğer sitelere giriyor ve bu site güvenli işareti var.

Son düzenleme:
Düzeldi. Ben hiç bir değişiklik yapmadım. Şu an VPN kullanmadan, google DNS olmadan (otomatik) Chrome'dan wifi üzerinden bağlıyım. Ya siteden birileri duydu ve ilgilendi ya da bu internet işi çok karmaşık :D
Not: Saat dilimi +3.

Bilgisayar dilinden, koddan falan anlayan arkadaşlara soruyorum. Bu olay dün bilgisayarı formatladıktan sonra olmaya başlamıştı. Formattan önce girebiliyordum sonrası malum. Bu akşamüstü 4G ile girmeyi denedim ve başarılı oldu. Şimdi acaba:

4G ile girince sitenin sertifikasını kaydetti ve güvenli siteler listesine aldı ve artık giriyor olabilir mi ? (Not: 4g ile girdikten sonra wifi ile tekrar girmeyi ilk denediğimde de olmadı. Arada bi modemi açıp kapadım, başka işler yaptım, online oyun falan, şimdi giriyor)

Bilgisayar dilinden, koddan falan anlayan arkadaşlara soruyorum. Bu olay dün bilgisayarı formatladıktan sonra olmaya başlamıştı. Formattan önce girebiliyordum sonrası malum. Bu akşamüstü 4G ile girmeyi denedim ve başarılı oldu. Şimdi acaba:

4G ile girince sitenin sertifikasını kaydetti ve güvenli siteler listesine aldı ve artık giriyor olabilir mi ? (Not: 4g ile girdikten sonra wifi ile tekrar girmeyi ilk denediğimde de olmadı. Arada bi modemi açıp kapadım, başka işler yaptım, online oyun falan, şimdi giriyor)

Bazı ayarlar formatla resetlenince böyle oluyor. Siz çerezleri sıfırlayın. Bende de yakın zamanda oldu çerezleri sıfırlayınca düzeldi.

Geri