Orta Manyetik Önerisi

herkese selamlar, elimde fender strat var. gövdesi ıhlamur. sap atmasından dolayı sapını değiştirdim ve abanoz fretboard, maple neck taktırdım. köprü manyetiği dimarzio mojoe. sap manyetiği seymour duncan HR-101. duncan designed, hot rails in daha yüksek çıkış gücüne sahip ve daha yuvarlak tonlu manyetiği.

benim istediğime gelirsek, bu gitarla joe satriani şarkılarını çalabiliyorum ama canım sıkıldığında o parlak strat sesini alamıyorum. bunun için orta manyetiğimi bu manyetiklere uyumlu ve SRV gibi vintage tat katacak bir modelle değiştirmek istiyorum. orta manyetiğimi tellerden çok uzakta tutarım ben, çalarken pena çarpıyor ve sinirlerimi bozuyor.

ne önerirsiniz orta manyetik için?
şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim

Srv'nin tonu sap manyetiğinden geliyor bence. Hiç kalkıp ta hanki pozisyonda hangi şarkıyı çaldığını araştırmadım fakat ton olarak baslı bir single tonu var şarkılarında. Tavsiyem fender texas blues middle manyetik

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Srv'nin tonu sap manyetiğinden geliyor bence. Hiç kalkıp ta hanki pozisyonda hangi şarkıyı çaldığını araştırmadım fakat ton olarak baslı bir single tonu var şarkılarında. Tavsiyem fender texas blues middle manyetik
teşekkür ederim. sap manyetiğim o tona az çok yakın bi ses veriyor ama işte arada kalmış bi ses. sap + orta kulllanarak kendimi tatmin etmeye çalışacağım. profesyonel değilim ondan böyle bi deneysel işe girişiyorum

Geri