Until The Truth Comes, Tr Deathcore

'Grubunu Tanıt!' forumunda Brutal_xazax tarafından 10 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Son düzenleme: 31 Ekim 2017
    berdin123, Gnk, hard-bira ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Logo çok Kingdom Come olmuş, harika! (y)

Brutal_xazax bunu beğendi.
  3. Americano' nun klibinde hangi film var ?

4. Pumpkin Spice Latte'yi bekliyoruz.
    Saka bir yana iyisiniz be biraderim, normalde deathcore vs cok sevmem daha cok black ve death takiliyorum fakat olmussunuz bence :) devaminizi ve konser haberlerinizi dort gozle bekliyorum!

5. Girisinde yaziyor sanirim "ROOTS" diye belirtmis arkadaslar

6. bi an çok diziye benzetemedim de yine de sorayım dedim , bayağı film gibi görünüyordu :D

7. Ben de bilmiyorum marko bey, fakat sanirim o gibi geldi bana :)

8. nicki death angel dinlerken seçmiştim ( vokaller mark osegueda ) çok saçma bi seçim olmuş farkındayım :(

9. Merhaba, ailecek ilgiyle takip ediyoruz.
    Başarılarınızın devamını diliyoruz.
    Edit : Kaan Abi çok iyi çalıyor, Ayberk sende çok güzel böğürüyosun abi :D

10. Parçanın sözlerini anlamak için closed caption açmak zorunda kaldım... Türkçe olabilir ama hiçbirşey anlaşılmıyor.. "Belki duyarlar", ama adam gibi bağırırsak duyarlar herhalde.. :)

11. Behemoth - Conquer All dinleyin ve anlayin lutfen :)

12. Efendim malumunuz türe alışkanlığınız yoksa anlamanız oldukça güç, biraz kulak alışkanlığından sonra anlamakta sorun çekeceğinizi düşünmüyorum :)

mapofheart bunu beğendi.
  13. Güzel yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar. Ayrıca Americano klibinde ROOTS dizisinden sahneler var, 1 sezon 4 bölüm her bölümde 1-1.30 saat, tavsiye ederim :)

14. Eyvallah dostum, bu hafta askere gidiyorum o yüzden ufak bir ara vereceğiz konserler için ama albümümüz 20 martta çıkacak, internetten beleşe dinleyebilir ve indirebilirsiniz :D

15. Umarim duzgun bir yere cikmistir askerliginiz, takip attim face'den vs. beklemedeyim

16. Gayet anlaşılır..
    Türe yakınlığım var, uzun seneler John Tardy ve Chris Barnes dinledim, halen de severek dinlerim. The End Complete tişörtü ile senelerce dolaştık :)
    Vokal ne kadar sert olursa olsun kelimelerin, ne söylediğinin fark edilmesi gerekiyor kanımca.. Bazıları sırf müzik için dinler ama benim gibiler herhalde müzik - söz uyumuna bakıyor biraz. Bu sebeple bence vokallerin daha net olması lazım, yoksa kayıt olarak gayet başarılısınız.

SilverSky bunu beğendi.
  17. Albümümüz çıktı arkadaşlar! Dinleyip ve paylaşıp destek olabilirsiniz. Ayrıca değerli yorumlarınızda bizim için önemli.

Son düzenleme: 15 Mart 2017
    berdin123 ve welmour bunu beğendi.
  18. Gayet güzel. Beğendim başarılar dilerim.

Bu Sayfayı Paylaş