Ibanez Wd7 Ödüllü Yarışma

'Forum Meydanı' forumunda xenrunner tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Sayın forum sakinleri,

İçinden geçmekte olduğumuz saçma günleri biraz eğlenceli hale getirmek için, ödülü bir adet Ibanez WD7 wah olan, bir yarışma düzenlemeye karar verdim.

Yarışmacı arkadaşların öğrenci olması gerekiyor.

Video veya ses klibinizi hazırlayın en geç 31 Ocak akşamına kadar buraya gönderin. Sonrasında 7 gün süreyle forum efradı klipleri oylayacak ve birinci olana pedalı yollayacağım ... kargo bana ait :cool:

Klipler özgün çalışmalar olabileceği gibi cover veya over da olabilir, önemli olan müzikalite ve yaratıcılık ...

Haydi bakalım ... gelsin klipler ...

Not: İkinci ve üçüncüye de ödül verelim diyorsanız pedal vs. bağışlarınız kabul edilir ...

2. Videoları bu başlık altına mı paylaşıyoruz ?
    Ayrıca güzel bir organizasyon olur bence devam ederse.

3. Evet bu başlık altında paylaşalım, sonra yönetimin yardımıyla bir araya toplarız ...

Teşekkürler ... karınca kararınca ...

4. Çok güzel fikir, fakat bence öğrenci şartı aranmaması gerek hocam, dolar/euro yüzünden hepimizin ekonomik durumu öğrenci statüsüne düştü artık :D

sereftalasci, Ekonline ve xenrunner bunu beğendi.
  5. Aynen ... :confused:

Ya aslında direk hediye etmek istedim bir öğrenciye ama biraz da buraya hareket gelsin, kasvet dağılsın dedim.

Bir sonrakini herkese açık yaparız artık ;)

sereftalasci ve Maboula bunu beğendi.
  6. Yarışma hala devam ediyor mu ?

7. bass gitarın kaydı maliyeti en az şekilde nasıl kayıt alınır

8. Şuraya pusuya yatayım belki kazanırız bizede bir şeyler düşer :)

erengun2002 ve xenrunner bunu beğendi.

9. O zaman ilk kayıt benden gelsin.
    Bir Metallica şarkısı ile katılıyorum. For whom the bell tolls.
    Elimden geldiğince çaldım. Bazı yerlerde hatalar var. Fark ettim ama düzeltmeye biraz üşendim.
    Umarım begenirsiniz.:):):)

10. Arkadaşlar,

Yarışma hala devam ediyor :)

Üstelik başka malzemeler de geliyor ...

erengun2002 bunu beğendi.
  11. Elde amfi varsa mikrofonla veya cep tel ile, aksi halde ses kartıyla benim bildiğim kadar ...

12. Öğrencilere pozitif ayrımcılık diyelim ... :rolleyes:

Kerem, Wuthred ve erengun2002 bunu beğendi.
  13. Yarışma ben İstanbul'a gidip, güzel bir gitar bulup onu İzmir'e getirene kadar devam ederse ben de katılırım :) 2 arkadaşımı daha çağırırım, katılım da artar.
    Bir ön duyuru yapıp hedef kitleye duyurma adına biraz daha zaman gerekiyordu sanırım.

14. Öğrenci olduğum dönemden video atsam :p

Oguz92 ve xenrunner bunu beğendi.
  15. Sorun değil, istek gelirse uzatırız süreyi ...

16. Hocam o zaman ben de telefondaki kayıtlardan idarelik bir şey koyayim buraya çeşitlilik olsun katılım biraz daha artsın diye.

Kendi rifflerim, evde aldığım öylesine kayıtlardan biri. 1-2 aylık bir kayıt, şuan daha yeni ve temiz çalımlı versiyonunu yüklemek isterdim buraya ama gitarım yok ve kayıt alamıyorum. Telefonla kaydetmiştim.

17. Bu da benden olsun, elimden geldiğince bir şeyler çalmaya çalıştım :D

18. Hocam yüksek lisans öğrencisi de kabul ediyorsunuz değil mi? :) bu arada bu yaz cekilen bir Jam videosu atsak o da kabul oluyormu yoksa güncel mi olucak performanslar?;)

berdin123 bunu beğendi.
  19. Kaydı ne ile yaptınız ? Ses kartindan mi ? Çok temiz geliyor ses .

Gitarı Olmayan Gitarist bunu beğendi.
  20. Aynen, direkt gitarı ses kartına bağladım. VST olarak Guitar Rig'i, DAW olarak Reaper'ı kullandım.

erengun2002 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş