Ibanez Wd7 Ödüllü Yarışma

Durum
Yanıtlara kapalı.
Hocam o zaman ben de telefondaki kayıtlardan idarelik bir şey koyayim buraya çeşitlilik olsun katılım biraz daha artsın diye.

Kendi rifflerim, evde aldığım öylesine kayıtlardan biri. 1-2 aylık bir kayıt, şuan daha yeni ve temiz çalımlı versiyonunu yüklemek isterdim buraya ama gitarım yok ve kayıt alamıyorum. Telefonla kaydetmiştim.

Yarışma daha bitmediyse ben de geçen günlerde attığım kaydımı bir şarkı haline getirmeye çalıştım, bol bol değişiklik oldu, buraya bir daha koyayim. Bateri koydum, solo koydum, intro ekledim. Bu şekilde daha dinlenebilir sanırım.

Yarisma suresinin katilimci ve jurilerin onayi dogrultusunda makul derecede uzatmayi teklif ediyorum. Kisisel sebebimi aciklamam gerekirse; 15 tatilin ilk haftasi dershanemde hizlandirma programi vardi ve dun bitti. Bugun 5-6 saatimi bu ise ayirdim fakat en az 3-4 gune daha ihtiyacim var gibi hissediyorum. Davulcu arkadasimin son anda agir satis koymasiyla beraber davuluda elimden geldigince calmaya calisacagim. Durum bu yani :( uygun mudur acaba? @xenrunner

Vaay güzel konu. Hocam herkesi oylamaya dahil edecek misin yoksa arasından ayıklayacak mısın? 10'a düşürmek gibi falan. Oy vermek için sabırsızlanıyorum. İstersen yöneticiler ile konuş bir günlüğüne üye alımını kapatsınlar. Ekstaradan üye olup oy vermece olmaz.

Yarisma suresinin katilimci ve jurilerin onayi dogrultusunda makul derecede uzatmayi teklif ediyorum. Kisisel sebebimi aciklamam gerekirse; 15 tatilin ilk haftasi dershanemde hizlandirma programi vardi ve dun bitti. Bugun 5-6 saatimi bu ise ayirdim fakat en az 3-4 gune daha ihtiyacim var gibi hissediyorum. Davulcu arkadasimin son anda agir satis koymasiyla beraber davuluda elimden geldigince calmaya calisacagim. Durum bu yani :( uygun mudur acaba? @xenrunner
Öyle bir durum olursa bende yeni kaydımı atarım tel aldıktan sonra :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri