Turkrock Başkanlığa Ne Diyor? ( Anket )

Turkrock başkanlığa ne diyor?

• Evet

Oylar: 22 5.6%
  • Hayır

Oylar: 357 91.1%
  • Fikrim yok

Oylar: 13 3.3%

• Toplam oy veren
    392
05ce2986559864ff7002a73b869fa883.jpg

Hayırcılar kendini her zaman belli ediyor. Dobra adamlar vesselamda, evetçiler (çoğu diyeyim de herkes üzerine alınmasın) malumunuz meclisde ki 3 adamın tek kabinde olması durumu. Neyse tartışma konusu çıkarmıyayım. Anladınız işte :)

Demokrat olacağız, bir numaralı kural bu olmalı. Şimdi, öğrenci evinde kimin kiminle kaldığı ne yaptığı mühim bir demokrasi sorunu ise, perdeli, dışarıdan görünmeyen bir kabinde, üç tane adamın birbirleri ile ne yaptığı da en az onun kadar mühim bir demokrasi sorunudur. Hesap sorulmalı, gerekirse soruşturma açılmalıdır.

Kesinlikle gelmemeli ama ben olacağını düşünüyorum. Eğer gelirse çoğu yetki cumhurbaşkanı üzerine toplanacak. Buda demektir ki padişahlığa yakınlaşmak... Zaten yeni paraların üstünde artık Atatürk de yok. Eritiyorlar cumhuriyetimizi.

Ben EVET diyorum. Büyük yazınca sanki bişi oluyor da : ). Şuana kadar 4 evet (%6.9) var. Başkanlığa hayır demenin gerekçeleri çok açık ortada dururken en renkli, matrak ya da boş, tiksinç gerekçeler bizde olmalı, Merak eder misiniz? Kesinlikle etmeyiniz. Neler düşündüğüme dönüp bakınca kendimden iğrenemiyorum sokakta gördüklerimden iğrendiğim kadar. Yoksa normal bir akıl neden evet desin.

Yes maan, cmoooon.... (2 hafta önce dolarını bozduranlardan değilim, yokki bozdurayım. Olsa bozdururdum, çünkü 2 gün sonra düşeceği çok açıktı fazlasını alırdım geri).
Brake ()

Demokrasi ilk kez demokratik yöntemlerle yok edilmiş olmayacak ki ... başgan ossa nolur olmasa nolur. Şunun şurasında bir-iki yılı var, sonra zaten sürmenaj olur ... da diyebilirim.

Ben en iyi ihtimal fililili diyorum. Kötü ihtimal ağız burun patlar sonra karakol ... ifade falan ...

Kufur iceren bolum kaldirilmistir...

bir de hayır demişler illüminatinin oyunları üstümüzde tutmuyorsa şuan suriye gibi değilsek bunun tek bir sebebi var allahın yer yüzündeki kılıcı ortadoğunun koruyucusu dünyanın en büyük lideri halifemiz çeyrek asırın tek alimi recep tayyip Erdoğan'dır bu adam sayesinde yurtdışında türkiyeyi biliyorlar siz hala bu adam başkan olsun mu olmasın mı diye tartışıyorsunuz. Avrupaya gittim türkiyeyi kimse bilmiyor diyen gericiler kendilerini kandırsın

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
bir de hayır demişler illüminatinin oyunları üstümüzde tutmuyorsa şuan suriye gibi değilsek bunun tek bir sebebi var allahın yer yüzündeki kılıcı ortadoğunun koruyucusu dünyanın en büyük lideri halifemiz çeyrek asırın tek alimi recep tayyip Erdoğan'dır bu adam sayesinde yurtdışında türkiyeyi biliyorlar siz hala bu adam başkan olsun mu olmasın mı diye tartışıyorsunuz. Avrupaya gittim türkiyeyi kimse bilmiyor diyen gericiler kendilerini kandırsın

Üç haneli şekilde utandım! Hemen başıma kipa, omzuma talit, elime de tevrat alıp gavurluğumun utancı ile terk-i diyar ediyorum buralardan :ROFLMAO:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Geri