Dengesiz Herifler (Ska-Punk) - Ankara

belki baska bisi daha der die bekledim sonra kufretmeye baslicaktim da demedi daha ayıp eettin mıstık size yan bakanı esk e goturup porsuga kafasini sokarim ardindan tranvay yolu uzerinde elleri uzerinde yurutup 2 salto bi parande attiririm.

dengesizler bu kendi tarzındaki ska-punk ın allahına kadar hakkını veriyo
ki bu sadece aptallık etme ve gitme diil bunun yanı sıra demodaki diğer parçalarlada insanlara hayatın anlamını 10 üzerinden 9 la veriyo :D
tanrım nası 1 laf kurdum ööle?? lafım sana itp... bak koçum sende bende tanıyoruz birbirimizi hatta çok yakından denebilir dimi?? :D
bu grupta böyle gereksiz polemiklere ve sansasyonlara gerek yok dimi canımın içi :D :D
şaka tabiki sen devam et takılmaya

anaaa ne bicim konusuyonuz la siz..
dengesizler tas gibi punk yapıolar..
tosun gibiler masallahh
dalgaya alıyolar iste daha ne olsun
punk diyince illa politik tavırmı almak lazım..
kro ayagıyla dalgalarını geciyo adamlar
sende onları kro belliyosun zeki cocuk..

pardon disko disko abi özür dileriz verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı(der
şen şakrak gülerek içten içten opseque kişisi)
duydukki sonunda tutturmuşsun 1 yerde işleri..hadi rastgele

nassı yaa
hakkaten çözemedim sizii yaaa siz nasıl bişisiniz
ne zamandır adınızı duyuyordum ama dinlememiştim hiç geçen arkadas yolladı bi adres ordan 3 şarkınızı indirdim harika
ismail,aptallıketme,ruh hastası... dahasını nerden bulabiliyorum yada demolara nerden ulaşabilirim çanakkalede oturuyorum ben?
solist kim bu arada kendisine taptım hadda grup üyelerine ayrı ayrı taptım harikasınızzz

bende in spite a taparım baba!!!
warmıdır daha ilersi??ha sorarım size?
yeni sorumuz=in spite ile dengesiz herifler aynı sahneyi paylaşabilir mi?
paylaşırsa önce hangi grup sahneye çıkar??

bu adamlar 2 kişiden oluşmakta olup ewde dinlemektedirler..we hala ısrarla sadece bu 2 kişiden oluşmaya devam ettikleri için herhangi 1 barda dinlenmemektedirler...amma ve lağkin bu adamların son yani 2. demoları demin üstte arkadaşımın da belirttiği gibi www.soundclick.com sıleş dengesiz herifler den bütün parçaları dinlenebilmekte ve bazen istediği şifre ve mail adreside 5 6 satır yukarda yazmaktadır..
peki kimdir bu 2 adam??aslında bir hiç hemde koca 1 hiç..doğa gitar çalar parça besteler şarkı söyler mustafa ise bas çalar oda şarkı söyler oda bazen parça besteler..
dengesiz dinleyin;dinletin...bizde size dua edelim

ula ibiş bugılays ben sen çalmadın etmedin demedimki??hem ne silmesi
ayıp ettin bak.
ben dedim hep sen çok şey yaptın bizim için başka forumdada dile getirdim ama o arkadaşın sorusu kim ne çalıyo değildiki,grup kimlerden oluşuyo dedi bende genel olarak ben ve musti dedim ki aslen doğru olan budur..biz hep 1 arayış içindeyizdir bateristti 2. gitardı ama hiç vokal
veya basçı aramadık misal...
aman diyim yanlış anlama olmasın hakkını veririm senin her an için
evet doğrudur trompet çalar mızıka döver davul yazar efenime söliyim
3 top çevirirsin bu böyle biline..

bu arada kıralı gelse çıkamayız konsere grup hazır değil hiç
zaten mustafa ağbin isterse öyle bişey arar konuşur o arkadaşlarla,sen
kafanı yorma rahatına bak olurmu uyurcum

Geri