Dengesiz Herifler (Ska-Punk) - Ankara

24 subat cumartesi günü istanbulda gitar bar'da dengesiz herifler ve ofisboyz sahne alacak...belki sonrada 3. grup eklenebilir ancak kadro şimdilik böyle..
giriş 7 milyon kapı açılışı ise saat 16.00
buyrun gelin veya ne biliyim

nokiasupersound un tekrarlarının yapıldığı ara zilemiştim sizi hemen demolarınızı bulup dinlediim...
ne dinirkii süper besteler
her gün içeceğim süper:takılıp düşerken sen beni yukarı çekersen belimi genede inanmam ben sana yakamı bırkamayan ellerin aşşağı artarken kendimi yakışır itersen sen beni :twisted:
solsitin seside çok iyi
umarım bi gün sizi canlı izleme şansı gelir bulur beni
görüşmek üzere yolunuz apaçık olsun...
dengesizliğinizin dengeyi bulmaması dileğiyle......!

efenim buyrunuz 25 mart konseri... buyrun bu da afişi. herkesi bekliyoruz güzel bir gün olacak, katılan gruplar olarak değişik planlarımız var konser sonu için.

+18 yaş sınırıda vardır.

25martpromoob2.jpg

KONSER:

25 Mart-Pazar

IF PERFORMANCE HALL'da,

Gruplar sırasıla:

The Next Highway
SertSessiz
Dengesiz Herifler
TNK

Giriş: 4 YTL(içerde bira 3 YTL)

Başlama saati: 15.00

Herkesi bekliyoruz..

maevar sence neden 18 yaş sınırı koyuyorlar konserinize ?? şiddet korku unsuru mu varmış :D
çok gıcık bi durum,gelebilcek olsaydım da gelemezdim böyle bir durumda.

Lacey demiş ki:
maevar sence neden 18 yaş sınırı koyuyorlar konserinize ?? şiddet korku unsuru mu varmış :D

yok yahu ne şiddet ve korkusu , tam tersine ailece izlenebilecek bir program :) yalnız şöyle bir şey var, bildiğim kadarı ile Ankara'nın emniyet müdürü değişti ve mekanları sıkı takibe aldı. o yüzden şu an Ankara'da neredeyse bütün barlar 18 yaş altı organizayona izin vermiyorlar. burada Maevar'ın sucu yok. sonuçta biz de daha çok kişiye çalmak isteriz. bu yüzden gıcık olunacak bir durum da yok ortada, bizden kaynaklanan bir durum değil. İlerde gelebilecek olduğun bir zamanda da bekleriz konserimize :)

Lacey demiş ki:

barış açıklamış durumu :)
bir de şöyle bir şey var 18- olduğu durumlarda da içki satılamıyor. içkisiz de konser olmaz ki yahu.

ama elimden geldiğince iyi bir şeyler yapmaya çalıştım bu organizasyon için. sonuçta güzel olur devam ederiz inşallah.

dengesiz herifler'e de selam eder doanın ensesine patlatırım efenim :p

RBC demiş ki:
Lacey demiş ki:

yok yahu ne şiddet ve korkusu , tam tersine ailece izlenebilecek bir program :) yalnız şöyle bir şey var, bildiğim kadarı ile Ankara'nın emniyet müdürü değişti ve mekanları sıkı takibe aldı. o yüzden şu an Ankara'da neredeyse bütün barlar 18 yaş altı organizayona izin vermiyorlar. burada Maevar'ın sucu yok. sonuçta biz de daha çok kişiye çalmak isteriz. bu yüzden gıcık olunacak bir durum da yok ortada, bizden kaynaklanan bir durum değil. İlerde gelebilecek olduğun bir zamanda da bekleriz konserimize :)

aman yok yanlış anlaşılmasın, kimseyi suçlamıyorum yani tabiki elinizden birşey gelmez de , yetkililer niye böyle kıl bi kural koyuyor diye sordum sadece.

neyse nasıl olsa ben 18 sınırını geçinceye kadar ..... :D

Konsere gelenlere tesekkuru borc bilir,begenenlere hurmetler sunar,begenmeyenlere selamlar iletir,"bir baska yolculukta yine beraber olmak dilegiyle" cumlesini kurup bu siteden cikis yaparim.

dengesiz herifleere çok çok teşekkür efenim kırmadınız beni geldiniz çaldınız. bu organizasyonun bir ikincisi gelir.

görüşeceğiz tekrar.
bu arada bestelerinize gurban ulaaa.. hergünn içeceyiiz :p

Severek dinliyorum Dengesiz Herifleri..Bence çok başarılırınız..Özellikle tarzınızın olması çok önemli..Başarılarınızın devamını diliyoruz 51PromiL olarak :)

Geri