Dengesiz Herifler (Ska-Punk) - Ankara

ilk kez canlı olarak dinledim..iyiydiniz ama az kiş olduğu için sanırım bu sahne performansınızı olumsuz etkiledi..
yakın bir zamanda görüşmek dileğiyle..

tebrikler kardesler ben şahsım adıma beğendim sizi tekrardan kapısalm oynasalm müzik yapalm..bidahaki konsere adam gibi seyirci gelcek abi merak etme cok erkendi sizin saat.ama biliosn ben ayarlamadm bunları.hadi görüsürz

biraz seyircini ve saatin aziziliği diğer kısmıda bizim moronluğumuzdu..nys olur herzaman böle şeyler...biz eelendik en azından.konserdeki bütün kardeşlerede teşekkür ediorum.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Konser

Rainy Day
Lithium
Dengesiz Herifler
Hünkâr Bile Beğendi

Yer:
Andaç Kafe
Selanik cad. metropol sineması karşısı

12Şubat2005
saat 18:00(saatte değşiklik olabilir)

Giriş Ücretsiz!!!!!!!!!!!!!

noizine.net bizim sitemiz deil. oda güsel bir site ama bizim deil. oda şu an açık deil. bizim bi sitemiz var evet ama içi boş :) demo istiyorsan distrolarla veyahutta benimle iletişime geç. özel msj. adres falan, yolarım bende.
la bide bizim atkerem yani davulcuya ulaşamıyom. adam yok. bulacaz inşallah cumartesiye kadar.
e can gel artık yani. feedback olayını halledicez muhtemelen. merak etmeyin. öpüyorum aslanlarım

yaw aslında sorun bizim aşırı tembel oluşumuz. resim seçip biografi yazıp güsel database yapmamız lazım siteye o zaman yapabilecek arkadaşımız var ama biz o işi yapmak konusunda özürlü olduumuz için yapamıoruz. ama genede saol kardeş eğer yapacak arkadaş satarsa sana ulaşırım. lityumdaymışın yrın kaynaşırız. selametle

evet andaçda dengesiz herifler çıkacak. niye şaşırdın canım kardeşim. bide jonathan kardeşim ben bass-vokal şeediyorum. ama vokal kısmında pek iyi oduğum söylenemez. anırıyorum işte :)

Geri