Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster

Fender Deluxe Roadhouse Stratocaster bu model hakkında pek bilgiye rastlayamadım. Nasıldır?

Yukardaki linkteki gitarlardan birisi renk seçimim olacak.. Deneme imkanım olmayacak ton konusu vs biraz şans.. Üzerinde Noiseless manyetikli ve preamp swichi var. Bunlar haricinde nasıldır fikirlerinizi alabilirim.

Deneme sansin olmayacaksa neden aliyorsun ki? RW - Maple tuse karari bile cok buyuk bir kararken denemeden rengine gore Strat almak kumarin da otesinde.

Ayrica Custom Shop, USA Deluxe, 57-62AVRI'ler bile sacma derecede degiskenlik gosteriyor. Bu modele kimse kesin bir sekilde iyi kotu diyemez.

Deneme sansin olmayacaksa neden aliyorsun ki? RW - Maple tuse karari bile cok buyuk bir kararken denemeden rengine gore Strat almak kumarin da otesinde.
Ayrica Custom Shop, USA Deluxe, 57-62AVRI'ler bile sacma derecede degiskenlik gosteriyor. Bu modele kimse kesin bir sekilde iyi kotu diyemez.
Katılıyorum. Aynı modelde tüm özelliker aynı bile olsa bile ton farkeder. Fender sıfır alacaksanız bir mağazada mümkün olduğu kadar fazla sayıda deneyin, uzun uzun çalın, kararınızı ona göre verin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ulke disindan geleceginden deneme sansim olmayacak. Bit kac ozelligi dikkatimi cekince bu modele yoneldim. Yoksa haklisiniz ton acisindan denemek lazim ama maalesef o imkanim olmayacak.

Geri