Pci Ses Kartı Usb'den Dizüstüne ?

Selam. Evde, masaüstü kullandığım dönemden kalma EMU 0404 ses kartımı buldum ( Creative, EMU'yu satın almadan önceki dönemden olması lazım ). Şimdi bunu USB portundan dizüstüne bağlayabilir miyim ? Linklerdeki ürünler bu işi görür mü ?

Teşekkürler.

WP_20170119_23_33_27_Raw.jpg
Usb 3.0 Pci̇-e 16x To 1x Çevi̇ri̇ci̇ - n11.com

https://www.sahibinden.com/listing/...ta-cevirici-bitcoin-ethereum-331592656/detail

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun olucagindan degil, bandwith'ten aktarim yavas olucaktir, bunun haricinde driver sorunu cikarabilir
Aynen, onu ben de düşündüm. Zaten yabancı bir kaç forumda bu konuda başlıklar gördüm. Evet, driver sorun varmış ama çözümü de varmış. Ama, hız konusunda USB 3.0'ın yeteceğini düşünüyorum.

Neyse, linklerdeki ürünler bu işi görür diyorsan bi deneyeyim. En azından merakım gitsin. Sağol.

Aynen, onu ben de düşündüm. Zaten yabancı bir kaç forumda bu konuda başlıklar gördüm. Evet, driver sorun varmış ama çözümü de varmış. Ama, hız konusunda USB 3.0'ın yeteceğini düşünüyorum.

Neyse, linklerdeki ürünler bu işi görür diyorsan bi deneyeyim. En azından merakım gitsin. Sağol.
girislerin uyumuna bakin, bir kac tur pci girisi var hangisi uygunsa sorun ona gore alisverisi yapin bence

Arkadaşlar, benim hatam.
Ses kartı PCI olduğu için ve linkte gösterdiğim ürünler de PCI-E olduklarından dolayı uymazlarmış. Bizim sokaktaki bilgisayarcının söylediği bu. Uzun yıllar masaüstü kullanmayınca bu konuda paslanmışım. Sonuçta, böyle bir bağlantı var mı ? Kullanan, nasıl olacağını bilen var mı ? Başlıktaki resimde görülen ses kartını USB'den bilgisayara takabilir miyiz ?

Geri