South Park

PeNtAgRaM_BoY demiş ki:
Limp bizkitl
ve fatrix de güzeldi
aslında pinkeye üstüne bölüm tanımam,
kenny'nin 28sn.'de üzerine mir uzay istasyonunun düşmesiyle efsane ölüşü, sonra zombi olarak dönüşü, zombi kenny'yi öldüren kyle'ın:
-oh my god, i killed kenny, you bastards repliği, internetten filan bulup izleyin derim...
ayrıca; cow days, toilet paper, it hits the fan(162 kere shit denen bölüm :) ), cancelled...

Amerika'da gençleri şiddete yönelttiği için bir ara inanılmaz tepki gösterilmişti... Özellikle Columbine olayından sonra...

Bunun ne zararı olabilirki sadece bir çizgi film... :? :?
(Aptal Amerikalılar...) :LOL: :LOL:

zaten propaganda cizgi filmi olarak baslamis Amerika daki siddeti protesto etmek amacli ama sonradan sadece saka olayina falan dönmusler...

oo abi hatta türkiyede vcd de çıktı süper seslendirmişler türkçe ve bayada küfür ediyolar bulursanız kaçırmayın ama orjinal seslere değişmem geçen bir divx ini buldum 3 tane bölüm var içinde din le ilgili bölümler bunlar birinde tutku(isanın çilesi)yle dalga geçmişler ölüyodum saat gece 4 :D

Acayip eğlenceli bi filmdi ya...Bie yerlerden edinip izleyin bence de filmi.Her zamanki gibi çok yaratıcı olmuş...Bir kaç tane bebenin ağzına küfür etmek bu kadar mı yakışır :D Ve de ben de Kenny diyorum, başka da bir şey diyemiyorum.

Southpark güzel çizgi film ama haddini fazla aşıyor bazen; insanların idollerini küçük düşürmeye çalışıyor. Bazen de konusu çok dandik oluyor ama genellikle güzel.

ya ben south park'ın soundtrack ine hasta oldum ya o eric in sölediği şarkılar falan 2 saat koptum gülmekten.mutlaka dinleyin!
ayrıca south park diye bi yer gerçektede varmışş.söleyim dedim ;)

Bir arkadaşım Cartman'a çok benziyor (hal tavır karakter olarak) sesi de hafiften onu anımsatıyor, onun için Cartman ile arkadaş gibiyim çok komik :D

Ninja oldukları bölüm de acaip güzeldi. Bunlar böyle ninja çizgi filmlerindeki gibi savaşıyolar filan. dışardan bakınca bir grup çocuk garip garip hareketler yapıyo :) Ama Cartman'ın görünmezim die çırılçıplak sahneye atlaması olayı bitiriyo :D

ben ninjalı bölümü çok beğenmedim..
en beğendiğim an bu kasaba kendilerini korumak için bi çin seddi yaptırmaya karar veriyolar.. düşünüolar kim yapar bitane alakasız bi çinli bulup ona yaptırıyolardı çok gülmüştüm :D

Geri