South Park

hayata tersten bakma sanatı... gerçeği olması gibi değil de insanların yaptığı alçakça davranışlar üzerinden ele alan ve bence dünyada "insanlığa birşey ifade etme derdi" olan dizi.... çevremdeki bir çok genç arkadaşım south park ın eric in annesinin getirdiği kabın içine etmesinden ibaret olduğunu düşünüyor... halbuki bu değil bence.. çünkü o kadar basit bi dizi değil.. bir cins -bir cins diyorum çünkü başka bi örneği olduğunu düşünmüyorum- kara mizah... yazarlarının (ki bu yazarların zekalarının durumu konusnda pozitif yönde ciddi düşüncelerim var) herkesin bildiği bir konuyu "bakın bu yanlış" diye insanların gözünün içine sokan bi kara mizah.. örneğin bu sene 11 eylül, kadın öğretmenlerin öğrencilerle ilişkiye girmesi ve insanlığın din konusunda neden bu kadar kavga ettiği konularının hakkını vermiştir ve gördüğüm kadarıyla vermeye de devam edecektir...

yani anlatmak istediğim south park a bir ebleh bile gülebilir... ama önemli olan south park a gülünmesi değildir. çünkü gülmek amaçlı yapılmamıştır... zaten south parkı "south park" yapan da budur...

bu benim naçizhane kendi görüşüm tabi...

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen aritmetik işlem formundaki ifade sebebi ile silinmiştir. Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10... vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

yedikleri dayaktan ötürü bayaa üzüldüm. alışmışız mutlu sonla bitmesine (türk işi). eleman kansere yenik düşünce bayaa güldüm, garipsedim :D

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "Bir" yerine "Bi", "Oluyor" yerine "Oluo" gibi kullanımlarla kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

wow bölümünde pc başında kafayı yerken tuvaletini erin in annesinin getirdiği kaseye yapmasına baya bir güldüm süper bir bölümdü kısacası böyle bir dizi manyak birşey .

Geri