Kramer Sm-1 Bk Emg Hakkında

Kramer SM-1 BK EMG kısaca bu gitar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Esp horizon alıcaktım fakat bu gitarda dikkatimi çekti. Tüm özellikleri istediğim gibi ve çok daha ucuz. Ayrıca sapının jackson gibi olması da çok hoşuma gidiyor.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
hss dizilimini cok sevmemekle beraber markaya o kadar takilmamak gerektigini dusunuyorum, internette yabanci forumlara ozellikle bakarsaniz durust incelemeler gorebilirsiniz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hss dizilimini cok sevmemekle beraber markaya o kadar takilmamak gerektigini dusunuyorum, internette yabanci forumlara ozellikle bakarsaniz durust incelemeler gorebilirsiniz

Markaya bende takılmamak gerektiğini düşünüyorum. Charlie parra diye bir youtube gitaristi var ve yaklaşık 10 yıldır kramer nite v gitar kullanıyor gitarın fiyatı 660 dolar. Birsürü konser veriyor ve videoları çok izleniyor yani para bulamayıp başka gitar almadığından değil gitarı gerçekten çok sevdiği için kullanıyor. Esp 8500 tl aşağı yukarı ve bu gitar 3000tl yani arada 5500tl fark var. Hss dizilimini bi luhtiere götürüp HH yaptırıp emg 85 taktırıcam köprüye eğer gitarı alırsam

Markaya bende takılmamak gerektiğini düşünüyorum. Charlie parra diye bir youtube gitaristi var ve yaklaşık 10 yıldır kramer nite v gitar kullanıyor gitarın fiyatı 660 dolar. Birsürü konser veriyor ve videoları çok izleniyor yani para bulamayıp başka gitar almadığından değil gitarı gerçekten çok sevdiği için kullanıyor. Esp 8500 tl aşağı yukarı ve bu gitar 3000tl yani arada 5500tl fark var. Hss dizilimini bi luhtiere götürüp HH yaptırıp emg 85 taktırıcam köprüye eğer gitarı alırsam

Hocam onu yapmak yerine ikinci elden 81/85 settli 1500 liraya alinabilecek gitarlar var 0 gereksiz bence cogu enstrumanda, sonucta bu seviyede gitari kullanan insanlar iyi bakiyor gitarlarina forumda baya fazla ilan var bu konuda, bakabilirsiniz

Charlie parra yi hep kramer kırmızı v gitarıyla görüyorum. Ben pahalı sanmistim gitarı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sizin takdiriniz ama muzikcilerin verdigi fahis fiyatlardan ve dolarin halinden cok cebiniz yanar bence, forumda yiginla guvenilir satici var, bence bakabilirsiniz, ben gitarimi 5 yil once 0 almistim babam 2. el takintili oldugu icin bugunku aklim olsa ikinci el alirdim

Ailem belçikada yaşıyor yani devamlı gidip geliyorum eğer alırsam belçikadan alıcam 900 euroya denk geliyor o gitar

3 HM'li verelim :)
Kramer_JS_model.jpg

Bende kramer assault 220+ var, emg 81/85 setli. Fiyatı nite civarında olması lazım (660-670$). Les paul kasa ama 25,5 scale, ebony fretboard, mahogany body. Set neck birleşim. Action çok düşük, sap yapısı ibanez gibi. İşçilik muhteşem değil, fretler sapin altından biraz çıkıntiliydi, zimparalanarak düzeldi. Bence fiyatını kesinlikle hakediyor, tavsiye edebilirim kramer markasını.

Bende kramer assault 220+ var, emg 81/85 setli. Fiyatı nite civarında olması lazım (660-670$). Les paul kasa ama 25,5 scale, ebony fretboard, mahogany body. Set neck birleşim. Action çok düşük, sap yapısı ibanez gibi. İşçilik muhteşem değil, fretler sapin altından biraz çıkıntiliydi, zimparalanarak düzeldi. Bence fiyatını kesinlikle hakediyor, tavsiye edebilirim kramer markasını.

Türkiye de bunlardan yok değil mi?

Geri