Ignotusmetallum ( Metal Keşif Sayfası)

#1
Merhabalar,
Uzun zamandır düşündüğüm fakat gerçeklestirmeye fırsat bulamadığım sistemi sonunda kurdum, Instagram Twitter Facebook üzerinden çoğu insanın adını bile duymadığı metal gruplarını tanıtıp onlara yardımcı olurken metal dünyasını azıcık da olsa desteklemis olacağım umarim @ignotusmetallum olarak her yerden ulaşabilirsiniz, Instagram'da sadece albüm kapağı veya grup ile alakalı resimler olurken Facebook ve Twitter'da direk albümün çeşitli kaynaklardan bağlantıları olacak. Aynı gruplardan sıkılıp yeni bilinmeyen cevherler keşfetmek istiyorsanız kesinlikle gelebilirsiniz kapım açık, takdir edersiniz ki İngilizce yayın yapacağım, zaten az laf çok müzik olucak.

Merak edenler için de ignotusMetallum Latince "bilinmeyen metal" demek
 
#2
Güzel uygulama. Tabi bu tarz şeylerin başarılı olabilmesi yani amacına ulaşabilmesi için takipçi gerek. Umarım kısa sürede kitlelere ulaşırsınız. Bu başlık altından önerilerde bulunabiliriz.
 
#8
Hocam bu site sana yardımcı olabilir. Neredeyse dünyadaki bütün metal grupları var. Hangi ülkedenler, üyeleri kimler, demoları ve albümleri. Bir sürü bilgi içeriyor.
 
#10
Yeni kesfettigim ve ulasmasi baya zor olan bir grubu hesaplar haricinde buraya da paylasmak istedim, grup baya underground, ne bir sayfalari ne de ulasabilecemiz bir kanal var, bu da son albumleri diger albumleri de bulursam youtube'a yukleme yapacagim, ilginc bir progressive death grubu, ilk defa boylesine denk geldim eger tanidik ezgilerse bagislayin herkesin ogrencegi seyler vardir


edit: video hala yukleniyor, eger acilmazsa 10 dk sonra acabilirsiniz
 
#13
160 kelime sınırı yuzunden twitter'i birakma karari aldim, instagram'dan album kapaklari ve facebook'tan direk youtube linkleri ve kendi yorumlarim ile devam edecegim. Takip etmis ve etmeyi dusunen herkese minnetlerimi sunarim!
 

Üst