Beğendiğiniz Müzisyenler Ve Müzik Işleri

Böyle bir konu yok sanırım, bulamadım en azından. Kusura bakmayın eğer benzer bir konu vardıysa.

Şöyle bir video atayım önce;

Geçenlerde forumda tüfekli blues falan atmıştık, oradan devam ederek bu tarz videolara kadar izlemiştim. Hem derli toplu bir konu olsun, beğendiğimiz enteresan işleri paylaşırız diye böyle bir konu açıyorum. Hem de bakınca pek bilinirliği olmayan fakat harika çalışmalar yapan müzisyenlerin videolarını bu konu altında paylaşabiliriz. Güzel bir birikim olur diye düşünüyorum.

Cok alakasiz olucak sizin paylastiginiz blues turune ama eger aciz bir metalci kardesinizi kabul ederseniz Ola Englund demek isterim, bilmiyorum ama calis tarzi cok hosuma gidiyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Cok alakasiz olucak sizin paylastiginiz blues turune ama eger aciz bir metalci kardesinizi kabul ederseniz Ola Englund demek isterim, bilmiyorum ama calis tarzi cok hosuma gidiyor

Tür önemli değil. Ben ağırlıkla caz, blues dinlesem de, kimi metal gruplarını hala dinliyorum Dream Theater, Killswitch Engage gibi. Zaten konuyu açanın ne dinlediğinden çok, sizin ne sevip, dinlediğiniz önemli paylaşım açısından bakacak olursak.

Ola'nın gitaristliği falan bir kenara, herif kayıt konusunda tam bir manyak. Madem Ola dediniz, kayıt konusunda gene bir manyak olan Pete'i paylaşayım o zaman;

Pete Thorn

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Son zamanlarda epey bi tanınırlığı artmış olsa da, epey bi vakittir takip ettiğim, tekniği aşmıış Mateus Asato'yu paylaşmadan olmaz. Şöyle iki video bırakayım;

Geri