Hasan Cihat Örter

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda PASLIBEYLER tarafından 2 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1.  
  ElektroBoogie bunu beğendi.
 2. Bu arkadaş ileri görüşlü bir arkadaş. :D. Kan fışkırmış kaaaan!!!

  HCÖ ise yüce bir insanmış. Çünkü sizler aşmışsınız. Sözde okumuş, lisans bitirmiş, doktora yapmış, yaşını başını almış insanlar birbirine laf sokma yarışına girmiş. Tartışma konusu hcö idi. Asıl mesele kimin egosu daha uzun.

  hcö buraya gelse ne farkeder? Ondan alıntı yapsanız ne olur? Siz hcö olmaya soyunmuşsunuz.

  Bu foruma mastürbasyon başlığı şart. Millet asılıp dursun içindekini boşaltsın. Boş boş işler yaptığınız.
   
  Kerem ve barrios bunu beğendi.
 3. Arkadaşlar ben bilmeden konunun başlığını Hasan Cihat Örter'in Müziği mi yaptım acaba? Neden hala ısrarla size ne adamın şuyundan buyundan tarzı mesajlar geliyor? Bu o şahıs ile alakalı genel bir konu. Dileyen saç şeklini eleştirir, dileyen gömleğini nerden almış olabilir diye bir tartışmaya girer.
   
  srv975 ve Wuthred bunu beğendi.

 4. Birlikte bot filan bağladık da ben mi çıkartamadım sizi? Sen-Ben o muhabbetine geçmişiz. Karşınızdakine saygınız yokken birilerinin müzisyenliğine saygı duymanızı beklemek hata olur.

  HCÖ nün canı cehenneme. Şahsiyetine zerre kadar değer vermediğimi defalarca söyledim. Bir noktadan sonra araştırmaya bile gerek duymadım. Eser anlamında bana hitap etmediğini fakat teknik anlamında yetenekli olduğu kanısına vardım. Kulaklarımı tırmalayacak vokali ve elektro gitarla yaptığı saçma sapan şeyleri hiçbir zaman es geçmem, geçemem de...

  Youtube a yazdım ikinci veya üçüncü sırada çıkan bir videoya denk geldim. Ne kulağımı tırmaladı ne de acı verdi.


  Adama karşı yapılacak hiçbir yakıştırmaya karışmam ve beni ilgilendirmez. Bu konuya yazı yazdığım güne de lanet ediyorum. Adamın avukatı ilan edilmediğimiz kaldı.
   
 5. Celal, celallen me hemen ya...
  Hasan Hüstad konusunda forumca takılıyoruz...
  Biz daha çok ellerinden çok, çenesinin çalışması ve etrafındaki insanları küçümsemesinden, yaptığı hareketlerinden dolayı yazıyoruz...
  Bu sitede ondan çok daha başarılı bir sürü insan var. Onlar videoları koysa burası youtube döner... Bu insan, ondan iyiyim, bundan iyiyim, ona ben gitar çalmayı öğrettim, bu cahil, ben şöyleyim, ben böyleyim diye ortalıkta gezmiyor...

  Üzdüysek seni kusura bakma...
   
 6. Estağfurullah :) Efendi efendi atıştık diyelim. :)
   
 7. Biraz ortaya söyledim, ama en hararetli şekilde yardıran arkadaşları kastederek bu tartışmanın HCÖ ile ilgili olmadığını ve bunu ne kadar çabuk farkederlerse o kadar az zaman yitireceklerini yazdım.
  Tartışmadaki iki profil (izzy ve map of heart) şu anda kullanımda gözükmüyor.
  Buradan da banlandıkları sonucuna vardım.
  HCÖ'ye çene yormanın faturası...
  Sakalım da var ama laf dinletemedim:)
   
  Kerem bunu beğendi.
 8. ben mi kaçırdım niye banlandılar küfür felan mı edildi
   
 9. Tam böyle gitarı nasıl ilerletebilirim diye düşündüğüm yıllarda HCÖ Samanyolu Tv'de geceleri bir program yapıyordu. Bende izliyordum. Bir gün telefonla biri bağlandı. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanırım 9 Eylül Üniversitesinde müzikle ilgili bir bölümde öğretim üyesiyim dedi ve başladı konuşmaya. Bağlanan kişinin müzikal bilgisini yavaş yavaş ortaya dökmeye başladığını gören HCÖ garip ve anlamsız bir şekilde telefondaki kişiye celallendi. Sen kimsin ki falana getirdi olayı. Bayağı bir azarladığını hatırlıyorum. Bir daha da izlemedim programı. Soğudum resmen. Bir süre sonrada program yayından kalktı sanıyorum. Belki de her şeyin başlangıcıydı bu.
   
  Wuthred bunu beğendi.

 10. Dinleyin de kulaklaniriniz şenlensin.
   
  delfin müzik bunu beğendi.
 11. Böyle bir tartışmadan dolayı kullanıcı banlanabiliyorsa, üyelerin "yea forum niye bu halde?" diye sorması aşırı derecede salakça olacaktır şu andan itibaren. Görünüşe göre hayalet forum istiyorlar.

  Youtube'da "HCO - Konuğa Gitar Çaldırmamak" veya "HCO - Seyirciye Atarlanmak" diye aratırsan bahsettiğin videoyu bulabilirsin, ama izledikçe sinir oluyor insan :)
   
  KoNt87 bunu beğendi.
 12. Kişisel polemiklerin içeriği 3 numaralı forum kuralını ihlal eder hale geldiğinde küfür şart değil sanırım.
   
 13. Şeyk şeyk şeyk - Written by Hcö
   
 14. Şeyk beybi haaani :D
   
 15. Sevgili forum ahalisi. Genel olarak mevzubahis kişi hakkındaki tartışmalar nedense hep aynı şekilde son buluyor. Sevenler, sevmeyenler, nötr olanlar her isim için olduğu gibi bu kişi için de mevcut ama olay hem hakaret sınırını hem de hukuki sınırları aşmaya başlıyor.

  Şu noktadan itibaren "-> ." Turkrock.com forumunda bu kişi hakkında yorum yapılmamasına ve yeni başlık açılmamasına karar verdik, zira her konuda olduğu gibi bu konuda da makul sınırlarda tartışmayı beceremiyoruz; arada hakaretler uçuşuyor, insanlar sevmedikleri bir kişi yüzünden uyarılar alıyorlar vs. Kısaca deymez, siz daha değerlisiniz.

  Teşekkürler.
   
  Racsen, dthakankoca ve Borknagar bunu beğendi.
Yükleniyor...
Benzer Konular - Hasan Cihat Örter
 1. hassoo
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  770
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş