Desibel (Alternatif)-Antalya

Daha önce GÖkhan(vokal) ile Volkan(Gitar) aynı okulda okumalarına ragmen 2006 yazında yalnızca 1 konserlik kurulan JELIBON grubu aracılıgıyla tanıştılar ve konser sonrası beraber devam etme kararı aldılar. 2. gitar için Volkan'ın eski grup arkadası için Fırat'ı düşündüler ve konuşarak Fırat'ı ikna ettiler. Ardından üçlü bass gitar için Seçkin'i tek alternatif olarak gördüler ve Seçkin'i de kadroya dahil ettiler. Seçkin'in ilk sorularında biri davulcu kim olmuştu ve artık bunun için kara kara düşünülmeye baslandı. Davulcu arayısı içerisindeyken birgün, Yaklaşık 1 ay sonrası için ilk konser teklifini alınca davula uzun ısrar ve kulis çalışmaları sonrasında gruba 2. volkan dahil edildi çok mutluyuz :D Ancak konser sonrası gökhan'ın alanyadan gitme durumu, grubun fıratla anlaşamaması nedeniyle gruptan ayrılışı ve davulcu volkanın bel fıtıgı olmasıyla grup

Ayrılık dönemi... :( yaşadı...

Toplanış... :)
Yeni çalışmalara gerek grup elemanları olsun gerek repertuar olsun ne biliyim değişerek başladık işte hade hayırlı olsun...Ve deson olarak kadromuza METİN ÇELİK ARKADASIMIZ KATILDI...

Şuan için GRup kadrosu ;

Vokal - Naim
Gitar - Volkan
Bass - Gökhan
Davul - Doğuş
Gitar - Metin

alanyada kayıt studyosu bulunmadıgından dolayı digital kamera ile aldık kayıtlarımızı bu konudaki kaliteden dolayı mazur görmenizi diliyoruz dinlemek isteyenler için www.desibel.anatolianrock.com adresinden dinleyebilirler...

ayrca 19 Mayıs alanya Ada Bar'da saat 17:00'de klonserimiz vardır...

Hooop, hemen atlıyorum ve hayırlı olsun başlığınız diyorum kardeşlerime :)
Yolunuz açık olsun, inşallah güzel şeyler çıkacak ortaya, çalışmaya devam. Ah bir de tesis olsa :p Başarılar ve sevgiler...

Sevgili kardeşlerim, yeni gördüm linkinizi kusura bakmayın. Biraz fazla çalışıyorum ya bu aralar ondan yani :). Bu mesajı da işyerinden yazıyo olmam bu durumun bir numaralı ispatıdır. Öncelikle müzikal hayatınızda başarılar diliyor ve grubunuzun uzun ömürlü olmasını temenni ediyorum. Müziğe gereken özeni verip çok çalışacağınızı umut ediyorum. Bu arada resmiyeti bir kenara bırakırsak , biz de sizi özledik lan harbiden yazın bi konser daha mı yapsak :p. Neyse kendinize iyi bakınız ve hoşçakalınız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ne demek abicim inş olur çok teşekkür ediyorum çalışmaya devam etcez bu konser bittikten sonra da beste çalışmalarına hız vereceğiz

Dağ başını duman almış
Gümüş dere durmaz akar
Güneş ufuktan şimdi doğar
Yürüyelim arkadaşlar lay la lay lay lay lay lay...

Emilio arkadaşımıza katılmıyorum, bence yürümeyin koşun 8O
Bir de şu noktaya değinmek istiyorum. Benim bildiğim bir beste var, benden önce Emilio'ya mı dinlettiniz diğer besteleri, aşkolsun :cry:
Öptüm :)

tamam umut abi yanındayken dövüon edion da burda yapma bari :D senin gibi'nin cover'ı da beste sayılır zaten :D geçen gün dedim o kadar deiştirdir orjinali ile 1 gram alaksı yok başka sözler yazalım hazır beste diye ama yok dinletemedim :D

can abi hazırda 1 tane daha beste vardı ama naim akıllımız sözleri kaybettiğinden dolayı tıkandı konserden sonra 2-3 tane daha beklettiğimiz söz ve müzikler ve onları bitircez...

allahsızlar ya kimse yorum yapmamış... ben de ne zamandır yazacam diyorum ama niye yazmıyorum bi düşünün? şöle açıklayım çok üşendim :)
elinize sağlık arkadaşlar gerçekten umut vaad eden gelişmeler bunlar. düdüklü tencereyle yapılmış bi kayıt olmasına rağmen gayet anlaşılır olmuş. tebrikler :) özledik ulan!

hehe sağolun varolun :d gerçekten anlamıyorum neden kimse yorum yapmamış :D bu arada siteye yeni bir kayıt daha ekledik şuan www.desibel.anatolianrock.com adresinde 5 kaydımız bulunmaktadır. bizde melatonin gibi forum grubu öğrenemedik ne yazık ki. bu forumu açmak için kayıtları bekledik ki insanlara somut birşeyler sunmuş olalım havada kalmasın bazı şeyler diye ancak geyik yapmak gerekiyormuş bu forumlarda bunu öğrendik...

su üstümdeki üyeye de söyledim..vokalistin sesi gerçekten çok güzel :)

grup da başarılı bence.daha iyi kayıtlar dinlemek ümidiyle :)

17sinde görüşürüz artık..sabahlıcaz ona göre satış yok heh :)

tamam abi sabahlicaz :D bu arada haberi de verelim burdan DESİBEL&PASTİL&VİRAJ 17 haziran akşamı adar barda öss stres fest'te sahne alacaklar saat 20:00'de

Rock’nTalia Rock Club - Rock Fest 5

DELİ & ÇAMUR (kısa zamanda açıklanacak)

GİZLİ ÖZNE www.gizliozne.anatolianrock.com
MUGEN www.mugen.anatolianrock.com
DESİBEL www.desibel.anatolianrock.com
PLASENTA www.plasenta.anatolianrock.com
TRACK:01 www.track01.anatolianrock.com

MEKAN: Kara İnci Rock Bar (Bensu cruise)
saat: 17:30
tarih: 4 ağustos CUMARTESİ
kaleiçi - marina

Konser günü Küresel ısınmaya karşı ufak bir söyleşimiz olacaktır. Stand kurulacaktır.

Rock’ntalia Rock Club
rockntalia Org. Serkan Taşdemir

Geri