Serdar Öztop

Merhabalar!!

Serdar öztop bir röportajında ifade ettiği gibi Haluk Levent le çalıştıgına bin pişman..Anadolu rock saundunun kendisini kısıtladıgını düşünüyor haklıda..

Serdar Öztop ta iyi gitaristtir ama ne dense Yavuz çetin için söylediklerinden ötürü sevemedim onu ..

harbi kalitesi tartışılmaz ama haklı haluk levent ile çalarken kayıtta gitarlar bayaa ölmüştü hak veriyorum!... istediği gibi solo atamadığı kesin kısıtlı gerçekten!....

ama o albümlerdeki sololar hiçte yabana atılacak cinsten değil,yine de çok sağlam,serdar çok kral bir gitarist,sükut albümünü dinlemeyen alsın,rafının en güzel yerine koysun,serdar'ın kalitesi tartışılmaz.çok mütevazi bir yapısı var sahnede falan,John Petrucci'ye benzetiyorum biraz ;)

serdar bi numaradır"

sükut albümü ve son senfoni albümü artık serdar abi nin tabiri caizse ne var ne yok ortaya döktüğü albümler serdra öztop u nasıl anlatsam bilmemki dinlerken tüylerim diken diken oluyor gözlerim yaşarıyor yüreğim ağzıma geliyor gibi oluyorum onun gibisi vaRMıdır acaba hala bu adamaın iyimi kötümü olduğunu yada kimden iyi kimden kötü olduğunu tartışıyoruz akın eldes te harikadır yavuzda boşverin yarıştırmayalım türk rak ını ayakta tutan isimler bunlar serdarı hiç dinlemeyenlere senfoni albümünden tepedeki çimenlik solosunu dinlemelerini tavsiye ediyorum yada aynı albümden beynim zonkluyoru bakın gitar böylle çalınır işte demek için sevgiler serdar abi seni ççoooooooooook seviyorum çok

Serdar'ın konser grubundaki kıvırcık, hafif kır saçlı bas çalan küçük dinazorun adı Murat Tükenmez dir. Bir zamanlar Bulutsuzluk Özlemi'nde de çalmıştı. Davulda yine Bulutsuzluk'tan Utku Ünal var.

Bu arada unutmadan söyleyeyim: 15 Kasım 2004 Beyoğlu-Kemancı-İstanbul da Serdar Öztop sevenleriyle buluşuyor.

Serdar Öztop Beyoğlu Kemancı Live -Konser

--------------------------------------------------------

15 Kasım 2004 Beyoğlu Kemancı Bar'da Serdar Öztop sevenleriyle buluşuyor.

serdar öztop müthiş bi gitarist bi arkadaş tavsiyesi üzerine gittmiştik konserine ilk başta çok sıkıldk ama sonra süper bi adam dinlediğimizi farkettik.bu arada baterist utku ünala aşıkta olduk tabi :))

Kemanci konseri hakkaten guzel ve eglenceliydi,...
Basciyla baterist de saglam ve sempatik muzisyenler,...

Serdar oztop tv programlarindan benim de gordugum cekingen bir insan, dolayisiyla gulumsememesi, vs gibi olaylari poz yapiyor gibi kotu niyetli yorumlamamak lazim,...

Gercekten kendine ozgu ve guzel bir tarzi var,...
Bulutsuzluk ozleminde solist Nejatin (soyadini bilmedigmden nejat diyorum yanlis anlasilmasin) sesi yerine ,sadece gitar bagirsa daha bir hos olur kanimca ;)

süper gitaristliğinin yanında iyi bir aranjör ve tonmaister de aynı zamanda...bunlara ek olarak iyi de bir prodüktör olduğunu söyleyebilirim...
ikinci albüm çalışmalarını sürdürüyordu.yani yakın zamanda ikinci albüm geliyor...

Geri