Şu Ana Kadar Duyduğunuz En Duygulu Solo

'Forum Meydanı' forumunda Gitarı Olmayan Gitarist tarafından 6 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar. Biraz önce bir video gördüm elektro gitara bakış açım bir tık daha değişti:D Bildiğiniz bunun gibi şarkılar, sololar var mı?

Adam efsane çalmış ya...

2. Beni bayıyor bunların habire bu kadar nota parçalamaları.

bu tarz vidyolar için youtube'a 'progressive guitar solo' yazıp arattım:

progressive guitar solo - YouTube

3. Sürekli dinlenmez sıkar belki ama arada bir güzel oluyor bence:) Teşekkür ederim bu arada:)

gitargitargitar ve cato bunu beğendi.
  4. Daha duygulusunu kesin duymuşumdur da şu an aklıma gelen bu var yakın zamanlarda dinlediğim

5. 2:29 dan itibaren olan soloda çok hoşuma gidiyor benim

Gitarı Olmayan Gitarist bunu beğendi.
  6. Güzel parçaymış teşekkürler:)

7. Bu kızı beğeniyordum bir ara. Sonra aynı kısır döngüye girdi bu da.

Jess Lewis:

wave ve Gitarı Olmayan Gitarist bunu beğendi.
  8. Şarkının tamamı solo olduğu için :)

Gitarı Olmayan Gitarist bunu beğendi.
  9. Teşekkürler:) Hepsini dinleyeceğim. O değilde millet canavar gibi parça yazıyor ben daha kafamda melodi uyduramıyorum. Bu fena koyuyor:D

10. Beni çok etkileyen parçalardan birisi özellikle 2,10 dan sonrası bende bir patlama yaşatıyor .

11. İnternet çöktü ama dinlemeye çalışıyorum:) @llAnkall güzel parçaymış cidden teşekkürler:)

12. Şu ana kadar duyduğum en duygulu solo bu. Bırak alt yapı duyguyu katsın, solo yetkisi sadece gitara mı ait ? Saniyede bilmem kaç kere nota basınca mı daha etkileyici oluyor?

dthakankoca, ElektroBoogie ve yigitus bunu beğendi.

13. Hızlı çalmanın etkisi bence büyüktür:) Ama boru gibi hızlı çalmak değil tabii.

Mustafa Kuru bunu beğendi.
  14. Abi tamda bu aklıma geldi siz paylaştınız . Bu soloyu perdesizle atan bir abi vardı efsane solo ya :)

ktlcn bunu beğendi.

15. Aklıma geldikçe editliyorum, birini yazmasam ayıp ediyormuşum gibi geliyor :D

Son düzenleme: 6 Şubat 2017
  16.  
    sslassh, Pisagor ve llAnkall bunu beğendi.
  17. Liste baya büyüdü ama benim vakit ve internet dinlemeye izin vermiyor:D Bir ara dinleyeceğim mutlaka teşekkürler:)

18. [​IMG]

sslassh, Lodiac, Sonic ve 2 kişi daha bunu beğendi.

19. Aşırısı kötü tabii ama yerinde olursa candır:)

llAnkall bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş