KaRaBiNa

G

gitarist1907

2005 yılında kurduğumuz ‘ KARABİNA’ adlı grubumuz İnönü Üniversitesine bağlı olup Alternatif Rock Müzik yapmaktadır.Grubumuz 5 kişiden oluşmaktadır.
Grubumuzun oluşumu;
2005 yılı yazında böyle bir düşünce kafamızda yer etmişti.Fakat Malatya’da bizim düşündüğümüz müzik tarzı tutmayacağından bu olaya yanaşmıyorduk.Daha sonra tamamen düşüncelerimizde yer etti ve grubu toparlamaya karar verdik.
Engin(gitar) ve Selami(vokal)nin geçmişi M.Ö (milattan önce)ye dayanıyordu.ve her yönden birbirlerini tanıyordu.Böyle bir düşünce lise yıllarından bu yana hep hayalleriydi.Sonra Vokalin de müzik bölümünü kazanmasıyla yapı taşları bir araya gelerek hayallerimizi gerçekleşitirmeye koyulduk .Daha sonra grubumuzu tamamlamak için elemanlar bulduk.Grubumuzun eleman yapısını oluşturduktan sonra,ilk iş olarak grubumuzun adını oluşturmak için fikirler geliştirdik.Bir arayış aman tanrım tam bir baş ağrısıAklımıza ne gelirse not alıyorduk.meğerse grubun adı vokalin(Selami) cebinde duruyormuş.İşte KARABİNA nerden çıktı diyenler için cevabımız.
Grubumuz bu oluşumdan sonra çalışmalara oradan da konser performanslarına doğru adım adım ilerledi.
2007 Nisan ayı itibariylede grup elemanlarından baterist ve basçı arkadaşların ayrılması ve aramıza Ertunç(basgitar) ve Aytaç(bateri) arkadaşlarımızın girmesiyle grubumuz yoluna daha sağlam ve daha güçlü bir şekilde devam ediyor.Aramıza yeni katılar Doğan(elektro gitar) müzikaliteyi daha bir dolgun hale getirdi. Bizi takip eden tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
distortionun hep açık olması dileklerimizle...
KARABİNA....
nOT foR CliMBinG

:arrow:
http://karabina.rockmekan.com
http://www.karabina.org
adreslerinden grup hakkında detaylı bilgiyi alabilrisiniz.

KaRaBiNa-SeN yOkKeN Demoyu İndirmek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın
:idea:
http://www.dosya.cc/KaRaBiNa-SeNyOKKEN.mp3.html
 
G

gitarist1907

Bu Arada Grup 5 Kişidir.

Selami - Vokal

Engin - Elektro gitar

Doby - Elektro gitar

Ertunç - Bass Gitar

Aytaç - Bateri
 
ayy engin abim:)çok iyi bi insan ya ne zamandır görünmüyodu ne yaptıkları anlaşıldı şimdi.şarkınız çok iyi olmuş,vokaldeki abinin sesi çok iyi uymuş.tebrikler abi:)
 
Üst