Epiphone Prophecy Ex (emg 81-85) Switch/pickup Problemi

Merhaba öncelikle gitarı 0 aldım ne zaman aldığımı tam hatırlamıyorum ama sanırım 2 ay geçmedi. Gitarı neck manyetiğinde çalarken bridge manyetiğine geçtiğimde tüm distortion dip gürültüsüne dönüşüyor ve bridge manyetiğim gaini tutamıyor. Switchi bi kere daha alt üst yaptığımda düzeliyor. Bunu her zaman yapmıyor sizce neden kaynaklı bir durum olabilir ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Do re nin böyle masraflı bir ürünü satması çok garip değil mi ? Ben bunu anlamadım. Gitarı aldıktan sonra bu masraf bu masraf hesaplamam mı gerekiyor. Garanti kapsamına girmez mi bu olay ?

Aynı problemi yaşadım defalarca (Aynı manyetiklerle)
Yukarıda denildiği gibi, switch de problem var, muhtemelen sendeki de temassızlık.
Hiç uğraşma, dore ye git garantin var, en başta ben de mağazaya gittim daha sonra garanti bitip tekrar başıma geldiğinde switch e giden kablolardan birinde lehim sorunu olduğunu farkedip kendimiz çözdük.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler koray abi sana da yazmıştım zaten bahsetmiştin bir kere sanırım solo 6 da olmuştu sende. Yarın ilk işim bunu halletmek olucak çok teşekkürler bilgiler için.

Geri