Modellemeli Amfiler(ana Konu Olması Dileğiyle)

Bende de Jay Turser Jt-300 modelini kullanıyorum :) Rock- Hard Rock- Blues dinliyorum nemim içinde maksimim 500 tllik ev için bir amfi önerisi yapar mısınız ?

Doların artması ve fiyatlarin ayarsız değişimi eski konuları biraz geçersiz yaptı bu konuda bizim tarzınızda çalanlar için özellikle bir açık var sorusunu sormak isteyen arkadaşlar da buradan sorsunlar gereksiz konu kirliliği yapmayalım.Tesekkurler

Abiler dört tane amfi arasında kaldım
Vox vt20+
Blackstar id15 tvp
Marshall code 25
Fender Mustang 1
Sizce hangisi doğala en yakın her yola gelen,üzmeyecek bir alet olur.

Son düzenleme:
IMG_20170218_013349.jpg
IMG_20170218_013349.jpg
IMG_20170218_013330.jpg
IMG_20170218_013405.jpg
arkadaşlar bunun markasını bilen var mı değeri nedir sizce??

Hoparlör veya kulaklık da gerekmeyecek mi mesela laptop ile neler yapılabilir veya nasıl bir hoparlör , kulaklık gerekmekte biraz açıklayabilir misiniz
Ev için aslında ses kartı + bias fx çok iyi bir hareket ve fakat biraz tembeller ve yer sıkıntısı olanlar için pek elverişli değil. Bilgisayar monitor hoparlörler vs setup in kurulu bir sekilde durması gerekiyor. Yoksa tak çıkar çekilcek sey degil. Ama yerin varsa amfi den çok daha iyi bir seçim

İki yıla yakın vox vt20 kullandım. Tonları iyi efekleri güzel. Pişman etmez. High gainde çalışabiliyordu. Hışırtı yoktu bende. Tabi benim için en high gain iron maiden, Metallica filan. Daha çok gain için kullanmadım. Fakat hoparlör küçük olduğundan çok tok bir ton olmuyor. Ama saydığın amfilerde ki bütün hoparlörler küçük. Dene hangisi hoşuna giderse al tabi zevk renk meselesi.

Fender mustang kullanmıştım bir dönem. Ev ortamı için gayet yeterli bence. Üzerinden ton yazmaya çalışmaktansa pc üzerinden ton aktarmak çok daha faydalı oluyor yalnız. Kendi forum sitesinde dünya çapında kullanıcıların paylaştığı tonlar var ve beni maddi durumumun oldukça kötü olduğu bir dönemde uzun süre idare etmişti. Bu arada ilk aldığım dönemde roland, vox gibi kıyaslanan amfileri deneyip mustangi seçmiştim.

Geri