Modellemeli Amfiler(ana Konu Olması Dileğiyle)

Blackstar'dan şaşmayın, bence ID15 çok inanılmaz bir amfi. Çok ta versatil. Her yolu var. Vox marshall ve mustang de oldukça güzel amfiler ama ya sound olarak ya da tonal çeşitlilik olarak Blackstar'dan bi parça geride kalıyorlar. Kesinlikle id15 alın istediğiniz her soundu elde edersiniz. FX'leri de diğer muadillerden çeşit olarak geride kalsa da gayet yeterli illa 20-30 tane olmasına da gerek yok bence.

Blackstar'dan şaşmayın, bence ID15 çok inanılmaz bir amfi. Çok ta versatil. Her yolu var. Vox marshall ve mustang de oldukça güzel amfiler ama ya sound olarak ya da tonal çeşitlilik olarak Blackstar'dan bi parça geride kalıyorlar. Kesinlikle id15 alın istediğiniz her soundu elde edersiniz. FX'leri de diğer muadillerden çeşit olarak geride kalsa da gayet yeterli illa 20-30 tane olmasına da gerek yok bence.
Zaten vox vt20+ ve blackstar id15 tvp agir basıyor banada ama ikinci el falan bulmam lazım yaza kadar beklemem lazım falan onları almak için gerçekten degerse öyle yapicam yoksa vox mini3 falan alicaktim sıfır ilk başta niyetim oydu sizce beklemeli miyim

Zaten vox vt20+ ve blackstar id15 tvp agir basıyor banada ama ikinci el falan bulmam lazım yaza kadar beklemem lazım falan onları almak için gerçekten degerse öyle yapicam yoksa vox mini3 falan alicaktim sıfır ilk başta niyetim oydu sizce beklemeli miyim
Mini 3 falan hep oyuncak ancak evde kullanırsın. VT20nin de 8 inch hoparlörü var. ID15'in 10 inch. İnan çok farkeder. ID15 al yarın bir gün sahnede mikrofonlayarak bile kullanabilirsin. Bence bekle ve ikinci el ID15 al. Sahibindene arada düşüyor. Şu anda bi tane İzmirde mevcut.

Ev/komşular uygunsa yani ses açabilecek kadarsa bekle, yok ses açılmayacak kadarsa 5w ustu zaten anlamsız oluyor (bence)

Ses oranı olarak anlamsız belki ancak sesin hacmi açısından her zaman hoparlörün büyük olması olumlu bir özellik. Ayrıyetten küçük hoparlör hacmi olan amfilerde distortion da ton o kadar temiz, net olmuyor. İDTVP nin kafa kabin olanını denemiştim sesler cam gibi geliyordu. Yanlışım varsa uyarın.

Geri