Crestfallen (Hardcore/ Emo / Alternative)

bende yorumlarimi yapmak istiyorum arkadaslar :)
konser genel olarak iyidi cok eglendik sarkilarida cok guzel caldiniz soylediniz ama sarkilarin coklugundanmidir bilmem ama sonlara dogru barisin sesi gitti veya bana oyle geldi yani cok tecrubeli oldugum soylenemez ama seyirci yorumu olarak ciddiye alirsiniz heralde :p veya down with the sickness i sona birakmamaliydiniz ama neyse ilk konserdi yani daha cok gelisir hersey bence cok cok daha iyi de olabilirsiniz..
gonulden tebrik ediyorum basarilar :p :D

not : birkac resim ve goruntuleriniz var en kisa zamanda koyarim buraya

çok saol didecim konsere gelip bizi desteklediin için en başta :) bide sesim gitmedi die hatırlıorum ya biraz zorlanmış olabilirm son şarkılara doğru ama neyse.. yorumun için saoll fotorafları da atarsın bi ara :) soraki konserlerimizde görşmek üzere :)

Saol tekrar :p down with the sicknessa özellikle çalışcas :p ama o konserde çok fazla teknik sorun vardı...bide barış çok fazla scream yaptı o şarkıda ondan beğenmemişindir :D neyse diğer konserlerde görüşürüz :p

ewt gavatlar ilk konserinize studyom olduundan dolayı gelemesemde sz 20 sindeki konserde bizi yalnz brakmadnz cok saoln eminim sz de cok ii bi performans gostermissinzdir

enterprise olarak hepinizin basarılarınn dewamını diliorm ...

ayrıca trash till death (caırıya) :twisted: :twisted:

3 Haziran Pazar günü Biziz Rock Bar'da ( tunalı mcdonaldsın karşısı) konsermiz var.. kapı açılışı 16.00 olup giriş ilk içki dahil 8 ytl'dir.. hepinizi konserimize beklioruz!!

Skull_KruSher demiş ki:
Öylesine girdim bakınıyordum Barış Sarıgül ismini görünce bir an "nasıl lan" dedim. Meğersem isim benzerliğiymiş.

Akromegali diye aratırsanız forumda vokalinizin isim-soyisim adaşının olduğunu görürsünüz.(forumdan telecester52 olur arkadaş)

Maşallah yaşlarınızda pek gençmiş..

aboo :D bende "nasıl lan" oldum bu kadarmı benzerlik olur

Refreshmet'ın gitaristi kardeşim, besteleri tamamladık sayılır(söz yazmaktayız şuan:D)işler umduuumz gibi giderse yarıyıl tatilinin 2. haftasında kaydedip myspace sayfasına koycas..bu arada 18 inde o konser oldumu ya:Donun afişini kızılayda porsuk'un camında gördüm ama haberim bile yokdu öyle bi konserden:Dhoş üstünden kaç ay geçti ama yazmak bu ana nasipmiş:D

Geri