Irig Cep Telefonu Veya Tablet Ile Kullanımı

Merhaba Arkadaşlar,
Elektro Gitar ile Samsung Marka cep telefonu veya tablette bağlamak ve kulaklık ile çalışmak istiyorum.
Bunun için en hafif, en kolay yolun Irig ürünleri ile olabileceğini düşünüyorum.
Bunlar için farklı modeller var.
İrig 135TL
iRig - IK Multimedia - iOS - AKALIN MÜZİK ELEKTRONİK - Profesyonel Müzik Yazılım, Donanım ve Stüdyo Ekipmanları, Stüdyo Monitorler, MIDI Keyboard ve Ses Kartları
İrig 2 235TL
iRig 2 - IK Multimedia - iOS - AKALIN MÜZİK ELEKTRONİK - Profesyonel Müzik Yazılım, Donanım ve Stüdyo Ekipmanları, Stüdyo Monitorler, MIDI Keyboard ve Ses Kartları
İrig HD-A 535TL
iRig HD-A - IK Multimedia - Android - AKALIN MÜZİK ELEKTRONİK - Profesyonel Müzik Yazılım, Donanım ve Stüdyo Ekipmanları, Stüdyo Monitorler, MIDI Keyboard ve Ses Kartları
Kullanan arkadaşlar farklarını anlata bilirler mi?
Kullanım açısından ve tonlar açısından değerlendirebilirler mi?
Alternatif ürün tavsineyiz olur mu?

Android cihazlardaki performansı bilemem sonuçta farklı işletim sistemleri ses kalitesi ve latency olaylarını etkiliyor. IPhone da iRig HD kullanıyorum. Ses kalitesi ve performansı gayet iyi ancak amp. ile çalmaya benzemiyor tabi bir süre sonra kabak tadı verebilir. Ama egzersiz yapmak yada parça çalışmak için çok iyi iş görür. ilk linktekini önermem kulaklık girişinden bağlanıyor ve gerçekten kötü..

Geri