Iron Man

Directed by Jon Favreau
Produced by Avi Arad
Kevin Feige
Written by Comic Book:
Stan Lee
Jack Kirby
Screenplay:
Arthur Marcum
Matthew Hollaway
Mark Fergus
Hawk Ostby
Starring Robert Downey Jr.
Terrence Howard
Gwyneth Paltrow
Jeff Bridges

2 Mayis 2008

407px-Ironmanteaser.jpg

Forging_Iron_Man.jpg

WinstonIronman.jpg

fragman şu anda yok.

filmde orjinal; gri zırh 10 dakika felan gözükecekmiş

yanlış hatırlamıyorsam film ilk başlarda afganidan'da başlıyormuş. orjinalinde vietnam'da başlıyordu.

Hayır dizayn olarak süperde. Resimler cgi gibi. Filmde gerçek kostüm mü yapıcaklar yoksa efekt mi olacak onu merak ediyorum.

Bu aralar geçen yıl çıkan civil war serisini okuyorum. Ordaki kostümü göğüs kısmındaki zabazingo burdakir simden farklı elmas şeklinde. O hali ile direk superman amblemini çağrıştırıyor. Bu şekilde yuvarlak yapmaları iyi olmuş.

CIVILWAR-07.jpg

youtube da var bazi goruntuleri, buraya ekledigin resimler gercek degil tabi, ama gercek kostumde boyle
cizim cok iyi, Michael Turner en sevdigim cizerlerden biri
batman cizimleri ozellikle iyidir

Stormcrow demiş ki:
Hayır dizayn olarak süperde. Resimler cgi gibi. Filmde gerçek kostüm mü yapıcaklar yoksa efekt mi olacak onu merak ediyorum.

Bu aralar geçen yıl çıkan civil war serisini okuyorum. Ordaki kostümü göğüs kısmındaki zabazingo burdakir simden farklı elmas şeklinde. O hali ile direk superman amblemini çağrıştırıyor. Bu şekilde yuvarlak yapmaları iyi olmuş.

CIVILWAR-07.jpg

Yahuu bu resimde niye SPAWN yok haaa :) ortada olsada iki tarafada saldırsa :) neyse zati spawn'nın romanı bitdi :( Fragmanını izledim Iron Man in ama filimin swon 20 yada daha az zamanında bu yukarda gördügünüz asıl kostume bürünüyor kendisi.Fragmanda öyle en azından.

fragman dolanıyor ortalıkta. resman insaının ağzının suyu akıyor.

fragmanda esas güzellik black sabbath'ın "iron man" parçasının kullanılıyor olması. heyecan ve merakla bekliyoruz.

Balrog_burn demiş ki:
Stormcrow demiş ki:

CIVILWAR-07.jpg

Yahuu bu resimde niye SPAWN yok haaa :) ortada olsada iki tarafada saldırsa :) neyse zati spawn'nın romanı bitdi :( Fragmanını izledim Iron Man in ama filimin swon 20 yada daha az zamanında bu yukarda gördügünüz asıl kostume bürünüyor kendisi.Fragmanda öyle en azından.

cunku spawn marvel comics ckarakteri degil, image comics karakteri. ironman filmin baslarinda orjinal konusunda oldugu gibi gri buyuk demir bi zirhla cikiyor, daha sonra orjinal sari kirmizi(GS) zirhini giyiyor. 20 sn fragmanda filmde daha uzun gozukucek, 25 sn kadar

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Daha yeni geldim filmden... şunu söyleyebilirim: Harika! 2 sene önce İron Man'in sinemaya uyarlanacağını duymuştum. 2 sene beklediğime değdi. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz filme. 2 filmi sabırsızlıkla bekliyorum.

Dip Not: Filmin bitiş jeneriğini mutlaka izleyin, çünkü jenerikten sonra gizli bir sahne varmış. 2.filmin hazırlık sahnelerini ve düşmanın kim olacağını gösteriyormuş. Dün gazetede okudum bende. sırf gizli sahneyi görmek için filme bir daha gideceğim.

Geri