Nux Mighty15dfx Nasıl Bir Amfi

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim dijital efektli amfi nasıl bir üründür. Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Mesela "kaybolsa veya çalınsa tekrar alır mıydınız?" diye bir soru yöneltilse ne cevap verirdiniz?

Let Go uygulamasında 350₺'ye ikinci el bir nux mighty15dfx buldum. Sizce güvenilir midir yani arıza çıkaran bir amfi midir? Ton yelpazesi nasıldır? Şimdiden teşekkürler.

Aslında "kaliteliyse işimi görsün hiç olmadı çöpe atarım satamazsam" mantığındayım biraz :D

o sizin tercihiniz. benim fikrim üst düzey evladiyelik bişey alayım toruna miras bırakırım mantığı yoksa ki forumdaki ilanları görünce ne olursa olsun evladiyelik işi çok zor, piyasası olan ve kolay satabilecek bişey almanız.onlarca cort x2-x6 ilanı var aylarca satılamıyor. ülkedeki müzisyen ve müzisyen adaylarına hem devlet hem de distribütör ayrı ayrı ve birlikte soktuğu için(kusura bakmayın aklıma başka kelime gelmedi) işin tüccarlık kısmını düşünmek gerekiyor

Roland Cube serisinin taklitidir.
Fiyatına göre tonları iyidir. 6 tane drive var. Clean, Drive tonları güzeldir, Metal dersen küçük çapta zaten yapabilen amfi, bence yok...
Efektleri çeşitli ve fena değil. Reverb çok beğendim...

İkinci el piyasasını düşünürsek, ikinci el aldığın bir ürün, hep aynı fiyattadır. Zararın olmaz.
Kaldı ki sıfır aldığın her şey de zararın olacaktır.

Geri