Metallica Türkçe Altyazılı Videoları

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda TayfunRaider tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Metallica'dan destansı bir parça daha. Şarkıda toplumdaki özgürlük anlayışından ve kişilerin statü ve zenginliklerine göre farklılık göstermesinden bahsediliyor. Herkese eşit haklar tanınmadığını, toplumun üst kesiminin diğer insanlara ifade ve seçme özgürlüğü tanımadığını savunuyor. "Eye of the Beholder" ifadesiyle de, anladığım kadarıyla, herkesin olayları kendi bakış açısıyla farklı değerlendirebileceği vurgulanıyor.

Türkçe Altyazılı Versiyonu. İyi seyirler.

Diğer Altyazılı Videolarımdan Bazıları

İyi Seyirler!

Son düzenleme: 4 Ağustos 2017
    itsJutu, gretschci, at. ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  2. Zaten genelde senin videolarını izliyorum alt yazı lazım olduğunda, siteye üye olman sevindirici.

TayfunRaider bunu beğendi.
  3. Rock müzik adına çok fazla forum kalmamış. Bu site hem görsellik hem de içerik olarak ilgimi çekti. Uzun soluklu olur inşallah.

4. Sağ olasın. Sırada Bleeding me var. Yakın bir zamanda yüklemeye çalışacağım.

Ayrıca sitede güzel paylaşımlar var gerçekten. Merak ettiğim bazı konulara değinilmiş.

5. @TayfunRaider aramıza hoş geldin, emeklerine sağlık güzel paylaşımlar [​IMG]

6. Hoş bulduk. Eyvallah, beğendiğine sevindim.

7. inşallah amin

8. Sana Enter Sandman'ın hikayesini sorduğum gibi açıklama kısmına yazmıştın burdan da teşekkür etmek istiyorum :)

9. Ne demek kardeş. Bir eksiği daha tamamlamış olduk.

Cizgidelisi bunu beğendi.
  10. Altyazılı videolarıma bir yenisini daha ekledim. Umarım beğenirsiniz.
    Şarkı hakkındaki bilgiye açıklama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Cizgidelisi bunu beğendi.
  11. Uzun süredir takip ediyorum sizi.Yalnız And Justice For All'dan da şarkılar isteriz.

12. Çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Artık Fade to Black'e daha farklı bakıyorum.

13. YA söylemeden edemiyecem Kirk bu nasıl korkunç bir performanstır nasıl bu kadar detone olabiliyorsun arakdaş. Fade To Black'i izledimde yazık arkadaş. Hayır o sololarıda yanlışım yoksa kendisi yazmış. Neyse altyazılarla izlemek güzelmiş eline sağlık.

flyravenfly bunu beğendi.
  14. Sırada Harvey ve Beholder var zaten. Tam da denk geldi.

flyravenfly bunu beğendi.
  15. Evet malesef sololarda sıkıntı var. Ama James'in performansı açısından en beğendiğim konser buydu. Seyircinin katkısı da tartışılmaz.

16. Süper ! AJFA bence Metallica'nın thrash yolculuğunda zirve nokta ve lirikleri diğer albümlere göre daha sıkı.Kanal bildirimlerini açtım paylaştığınız an dinleyeceğim/izleyeceğim.

17. Harvester of Sorrow ile altyazılı videolara devam ediyoruz.
    Güçlü ritimleri ve sağlam yapısıyla insanda bağımlılık yapan şarkı.
    Konusu kendisi kadar iç açıcı olmasa da ibretlik bir hadise.

Harcadığım vakit ve emek açısından ustalık eserim diyebilirim.

18. 7 ayrı konserden aldığım görüntüleri içeren Eye of the Beholder şarkısı
    albüm kaydıyla birleşince ortaya güzel bir video çıktı diye düşünüyorum.

Altyazılı versiyonu da gelecek.

İyi seyirler.

19. Metallica'dan destansı bir parça daha. Şarkıda toplumdaki özgürlük anlayışından ve kişilerin statü ve zenginliklerine göre farklılık göstermesinden bahsediliyor. Herkese eşit haklar tanınmadığını, toplumun üst kesiminin diğer insanlara ifade ve seçme özgürlüğü tanımadığını savunuyor. "Eye of the Beholder" ifadesiyle de, anladığım kadarıyla, herkesin olayları kendi bakış açısıyla farklı değerlendirebileceği vurgulanıyor.

Türkçe Altyazılı Versiyonu. İyi seyirler.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2017
  20. Metallica'yı Metallica yapan şarkılardan bir tanesi. Fight Fire With Fire. Hızlı ve sert ritimleri karşısında kafaları sabit tutmak mümkün değil. Şarkıda insanlığı yok edeceğine inanılan son ve büyük bir savaştan bahsediliyor. Kimsayal silahların çoğalması ve sürekli denemelerin yapılması bu tehdidi artırıyor belki de.

Fight Fire With Fire

Bu Sayfayı Paylaş