Yabancı Gitar Dergileri

Merhaba, konuyu arattım ama bulamadım. Sanırım silinmiş-kaybolmuş ya da hiç açılmamış bir konu olabilir.
Hem güncel gitar teknolojilerinden-ekipmanlarından, yeni tekniklerden, revaçta konulardan haberdar olmak amacıyla hem de biraz ingilizceme katkı sağlaması için ingilizce bir gitar-müzik dergisi arıyorum. Türkiye de bulunabilir olması benim için önemli. Bildiğiniz-takip ettiğiniz bir kaynak var ise paylaşabilir misiniz ?

Total Guitar vardı. Ben abone olmuştum ipad'den, 4-5 sayıdan sonra çıktım baya sağlam. Belli dönemlerde indirim oluyor. Tabi dergi elinde daha güzel ama fiyat olarak 2 katı. 50 lira falandı en son D&R'da. Guitar Techniques de daha ileri seviye. Guitarist de güzel. Bu saydıklarımdan bazıları aynı firma altında ama hangileri hatırlamıyorum.

Ben son 3 senedir Guitar Player abonesiyim, sorunsuz her sayı kapıma teslim ediliyor. Gayet güzel ve dolu bir dergi, tavsiye ederim.
Hatta daha 5 dakika önce yeni Nisan sayısı geldi :)

DSC_0442.jpg

Basılı dergi olarak Guitar World geliyor, senelik posta dahil ücret 52$. Tabi şimdi dolar uçtu ama yakın zamana kadar fiyatı daha da uygundu :)
Yanlız ben aldığımda bu fiyata herşey dâhil bir kampanya idi, World ve Player internet siteleri, online dersler, vs hepsi var bende. Şu an digital subscription ile basılı ayrı ayrı World ve Player siteleri için.
Ben şahsen Guitar World 'ü daha çok beğeniyorum, Guitar Player daha çok tekniğe önem veren gitaristler için gibi, bu sebeple eğer ana amaç teknik ilerletmekse bence Guitar Player aboneliği almanız daha mantıklı..

Basılı dergi olarak Guitar World geliyor, senelik posta dahil ücret 52$. Tabi şimdi dolar uçtu ama yakın zamana kadar fiyatı daha da uygundu :)
Yanlız ben aldığımda bu fiyata herşey dâhil bir kampanya idi, World ve Player internet siteleri, online dersler, vs hepsi var bende. Şu an digital subscription ile basılı ayrı ayrı World ve Player siteleri için.
Ben şahsen Guitar World 'ü daha çok beğeniyorum, Guitar Player daha çok tekniğe önem veren gitaristler için gibi, bu sebeple eğer ana amaç teknik ilerletmekse bence Guitar Player aboneliği almanız daha mantıklı..
Ben abone oldum sayenizde ama sıkıntı şu ki lick vs durumunda siteye atıf yapıyosa sorun çıkmasın

Ben abone oldum sayenizde ama sıkıntı şu ki lick vs durumunda siteye atıf yapıyosa sorun çıkmasın
Hayırlı olsun (y)
Yeni durumları bilmiyorum inanın, dediğim gibi ben 3 sene önce kampanyadan aldım, halen her iki siteye de sorunsuz giriyorum, dersler, lickler vs açık, hiç bozmadılar. Geçen sene dolar firlamadan önce iki yıllık yeniledim tekrardan, biraz daha avantajlı oldu..

Şu linkteki fiyatlar basılı dergi için değil sanırım? :) Eğer öyleyse direkt olarak abone olayım. Bilgisayar ekranından okumayı hiç sevemedim dergi ve kitapları maalesef.

Basılı dergi ve kargo dâhil fiyatı senelik 52$. Dergi posta ile fiziksel olarak geliyor.
Sevdiğim, içinde güzel notasyon / tab olan sayıları saklıyorum :
98971 eklentisini görüntüle

Linki koymayı unutmuşum aptal gibi hocam, guitar world ve guitar player, ikisi de 2 yıllık 26'şar dolar istiyor şu an. %80 üzerinde indirim varmış, görünce inanamadım, sorayım dedim o yüzden. Eve geçince linkleri atarım hemen :)

Geri