İstanbul Woodstock Ruhunda Yeni Bir Grup

Arkadaşlar 1960 lardan 90 lar sonuna kadar (sonrasının tadı kaçtı çünki) olan rock
,blues,funk vb eselerin coverlarını ve kendi bestelerimizi yapacağımız bir grup için Bas davul klavye ve vokal aranıyor.Başka kaldımı der gibisiniz.Şansımızı deniyoruz enerji yakalayacağımız özgür ruhlu arkadaşlarla tanışırım belki.

Selam. Bende gitar çalıyorum. Tek gitarla mı idare etmeyi düşünüyorsun. Profesyonel mi arıyorsun. Yaş kaç. Ben 29 yaşındayım. Orta seviye gitar çalıyorum. Seksenler doksanlar harf rock ve Blues yapmak istiyorum. Grup kurmaya çalışıyorum çok zor oluyor. Yardımımız dokunur mu birbirimize

Selam. Bende gitar çalıyorum. Tek gitarla mı idare etmeyi düşünüyorsun. Profesyonel mi arıyorsun. Yaş kaç. Ben 29 yaşındayım. Orta seviye gitar çalıyorum. Seksenler doksanlar harf rock ve Blues yapmak istiyorum. Grup kurmaya çalışıyorum çok zor oluyor. Yardımımız dokunur mu birbirimize
40 yasindayim klasik gitar caliyorum avrupa yakasinda.. bir iki deneme yapmaya deger... 05332236564

90 dan sonra tadı kaçtı demek cuk oturdu cidden O steve wonder lar sting ler yerlerini aleyna tilkiler hadiseler e bıraktı.Vocal olarak görüşebiliriz gitarda çalıyorum ama bir gurup içinde en baba 2.gitarist olabilecek derecede diyebilirim.Bana ulaşabilirseniz çok sevinirim instagram hesabım kbly_4 ister ordan ister burdan.

90 dan sonra tadı kaçtı demek cuk oturdu cidden O steve wonder lar sting ler yerlerini aleyna tilkiler hadiseler e bıraktı.Vocal olarak görüşebiliriz gitarda çalıyorum ama bir gurup içinde en baba 2.gitarist olabilecek derecede diyebilirim.Bana ulaşabilirseniz çok sevinirim instagram hesabım kbly_4 ister ordan ister burdan.
Sanırım sitede yenisiniz ?
İlan 2 senelik, açan kullanıcının profili kullanımda bile değil:) Başlığı hortlatan arkadaş bile en son Temmuz başında girmiş siteye. İlanın heyecanına kapılıp böyle sorumsuzluklar yapanlar oluyor ne yazık ki, aklınızda bulunsun.