Tekken Serisi(ps&ps2&ps3)

Duyduğum bir habere göre -ki %90 doğru- Tekken 6 XBOX 360'a da çıkacakmış. Devil May Cry 4, Soul Calibur serisi derken, Tekken 6'da X BOX 360'a geliyor. X BOX almam için sebepler çoğalıyor. Ama bir yandan da deli gönül God of War 3 oynamak istiyor çıkınca. İnşallah God of War 3 de X BOX 360'a çıkar (gerçi oyunu sony yapıyor, %99.9 çıkmaz).

Tekken dedimmi aklıma ilk gelen şey Paul un yumruğunun alevlenip adama bi kodummu 100 metre uçuruş ve nakavt ediş hareketidir ki bu numarayla çok kişinin eline vermişliğimde vardır :D Hey gidi ps zamanları...

Adamım dır Paul, Kazuya Mishima ile. Geri yön tuşuna basıp, iki yumruk tuşuna bastın mı hayvan gibi geçiriyor adama. :D Mycen'in de dediği gibi anında nakavt. Ürre diye bağırıyordu Tekken 3'de o hareketi çekerken. Tekken 5'de bir şey duymadım. :D

aynen ateri salonlari gibisi varmiydi ozellikle oynamayi bilmeyipde surekli eddy i alip cift tekme tusuna basanlara bayiliyordum

en sevdigim hareket king'in köprüsü ve devamında yerde yuvarlama :D bu hareketı yapınca bakıslarına kopuodum :DDD

Geri