İstanbul Modlar, Gamlar Ve Doğaçlama: Solo Gitar Dersleri

'Özel Ders İlanları' forumunda barrios tarafından 7 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhaba,

Sistemli ve disiplinli bir yaklaşım doğrultusunda aşağıdakilerin tümünü kısa bir sürede öğrenmeye başlayabilirsiniz:

•Gitar klavyesinin her yerinde, her tonda aynı rahatlıkla çalabilmek için kullanılan yöntemler
    •İstediğiniz herhangi bir modu veya gamı klavyenin heryerinde çalabilmenin sırları
    •Tüm temel akorların arpejlerini klavyede sistemli bir biçimde öğrenmenin yolları
    •Ton ve akor değişimlerini takip ederek emprovize çalabilmenin püf noktaları
    •Çok farklı ve egzotik dizileri bile kısa sürede klavye üzerinde görüp çalabilir hale gelmenin yolları

İsmim Tolga Güven. Yaklaşık 30 yıldır gitar çalıyorum. Halen Eksik Beşli isimli grubumla caz parçaları icra ediyor, Momentum isimli ekibimle de rock-blues-funk çizgisinde parçaları yorumlamaya devam ediyorum.

Dersler haftalık olarak 60-90 dk. arasında sürmekte ve evimde yapılmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Ünalan’da oturuyorum. Evim, Uzunçayır Metrobüs Durağı ve Ünalan Metro durağına yürüme mesafesindedir. Kadıköy iskele civarından toplu taşıma ile ulaşım en fazla 20-30 dk. sürer.
    Derslere ayrıca gitar getirmenize gerek yoktur.

İletişim için buradan mesaj atabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bilgiler üzerinden de iletişime geçebilirsiniz:

guventolga@gmail.com

Grup performanslarım ve video linklerim için:
    Eksik Beşli:

Momentum:

crushhh, SoniXXX, Wuthred ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş