Kabin Simülatörü

Selam arkadaşlar, kabin simülatörü kullanan deneyimli arkadaşlardan marka ve model önerileri bekliyorum, bir arkadaşım ULTRA G önerdi, önerisini dikkate aldım... fakat başka görüş ve fikirleri de merak ediyorum, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :)

Ultra G'yi önermem, filtrasyon çok fazla. Keza Red Box 5'de benim hoşuma gitmedi pek.
AMT için iyi yorumlar var, IR yükleme opsiyonu düşünülünce tercih edilir. Palmer'ın uygun fiyatlı modelleri de mevcut, sanırım F/P olarak şu an için en iyi tercih o olabilir AMT ile birlikte.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ultra G'yi önermem, filtrasyon çok fazla. Keza Red Box 5'de benim hoşuma gitmedi pek.
AMT için iyi yorumlar var, IR yükleme opsiyonu düşünülünce tercih edilir. Palmer'ın uygun fiyatlı modelleri de mevcut, sanırım F/P olarak şu an için en iyi tercih o olabilir AMT ile birlikte.
Red Box Hüys en Ketnır sanırım değil mi?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet H&K'nın. Büyük ümitlerle almıştım onu ama yine filtrasyon problemi vardı bence onda da. Tam istediğim kabin dinamizmini alamadım.
Görüntüsü bi halta benziyor aslında Red Boxın, yani ben başarılıyım diyor fakat demek ki bazı eksikleri var, benim de aklımda o vardı açıkçası fakat tavsiyelerini dinleyeceğim bukonuda...

Kişiye göre değişir bu durum, ben kendi fikrimi söyledim yönlendirme olmasın :) Çok fazla beğeneni de var RedBox V'nin.. Ama ben olsam AMT veya Palmer düşünürüm şahsen..

Geri