Prosesor Pedal Efekt Kullanımı

Selamlar bir sorum olacaktı.
Hd400 prosesor kullanıyorum ve bir merakım var.
Send return girişi olan bir amfi almak üzereyim. Bu prosesorun pre amfisini değil de sadece pedal özelliklerini kullanmak istiyorum. Öncesinde amfiye normal inputtan prosesoru bağlamıştım. Pre amp devre dışı bıraktım pedalları kullanayim dedim. Drive pedalı berbat, delay falan vasat olmuştu. Acaba send returnden girsem daha düzgün bi ses alabilir miyim? Bağlantıyı nasıl yapmalıyım?

4 kablo metodu kullanıyorlar, onun iyi olduğunu okumuştum. Send returnle bağladım, daha iyi sonuç alacağınız kesin gibi. Forumda 4 kablo bağlantısı başlığı olması lazım onu araştırabilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
4 kablo metodu kullanıyorlar, onun iyi olduğunu okumuştum. Send returnle bağladım, daha iyi sonuç alacağınız kesin gibi. Forumda 4 kablo bağlantısı başlığı olması lazım onu araştırabilirsiniz.
Baktım aradığım buydu aynen. Çok teşekkür ederim. Peki prosesorde ki bu live studio gibi swichler hangi konumda olmalı acaba. Ben bayadır kullanıyorum hala ne amaçla kullanılması gerektiklerini bilmiyorum. Kulağıma hoş geldiği gibi ayarlıyorum.

Baktım aradığım buydu aynen. Çok teşekkür ederim. Peki prosesorde ki bu live studio gibi swichler hangi konumda olmalı acaba. Ben bayadır kullanıyorum hala ne amaçla kullanılması gerektiklerini bilmiyorum. Kulağıma hoş geldiği gibi ayarlıyorum.
Elinizdeki prosesörü malesef hiç bilmiyorum, 4 senedir uzağım prosesörlere. Yine de kulağınıza nasıl güzel geliyorsa öyle ayarlamanız bence en doğru yöntem :)

Geri