The Point Classic® Tremolo

Evet bu sistemi bende çok merak ediyorum,Asım Can Gündüz kullanıyor bu sistemi gitarında,ACG'le konuşuklarıma göre kilit olmadığı için tel takılması ve akort etmesi çok çok daha kolay ve floyd'a göre'de daha hassasmış ama akort tutma özelliği nasıl acaba?kesin kilitli kulakçık falan kullanmak gerekiyordur gibi geliyor bana bir bilgi sahibi olan varsa bizi bilgilendirirse çok sevinirim
iyi günler

valla bana asım can gündüz bile çok açıklayıcı bilgiler veremedi ki adam bayaa uzun zamandır bu sistemi kullanıo :) benim derdim tel takması ve akort etmesi sabit köprüler kadar kolay mı ve akort kaçırma durumu nedir?valla bende bu sorulara halen tatminkar cevaplar alamadım :)

PhoibosApollon demiş ki:
svaltio demiş ki:
svaltio demiş ki:
vintage tremolo köprülerde tel değiştirme, akord etme gibi işlemler floyd rose daki gibi uğraş isteren birşeymi ? yoksa sabit köprüler gibi kolay değiştirebilirmiyiz..
bu soruyu cevaplayacak babayiğit yokmu? :D

kolay.

bu konuya pek rağbet yok dediğiniz gibi :).. vintage ile 2 point tremolo aynı olsa gerek.. pek bilmiyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
svaltio demiş ki:
PhoibosApollon demiş ki:
svaltio demiş ki:
svaltio demiş ki:
vintage tremolo köprülerde tel değiştirme, akord etme gibi işlemler floyd rose daki gibi uğraş isteren birşeymi ? yoksa sabit köprüler gibi kolay değiştirebilirmiyiz..
bu soruyu cevaplayacak babayiğit yokmu? :D

kolay.

bu konuya pek rağbet yok dediğiniz gibi :).. vintage ile 2 point tremolo aynı olsa gerek.. pek bilmiyorum.

farklı seylerden bahsediyoruz ama neyse :) sagol ilgin icin :)

Geri