Jim Gleason Ansiklopedik Gitar Metodu - Ücretsiz Kitap Linki

'Müzik Teorisi' forumunda barrios tarafından 8 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. Bir başka başlıktan Jim Gleason'ın 80'lerde efsane olan kapsamlı rock gitar metotlarından bahsetmiştim.
    Gleason bunları yeniden düzenleyerek devasa bir ansiklopedik metot yazmış durumda.
    Hard copy olarak cilt cilt satışa sunuluyor; ilk üç cilt var şimdilik. Her biri 300 sayfa filan.
    Fakat asıl güzel tarafı, bu ansiklopedik kitabın (2480 SAYFA !!!) pdf olarak elektronik haline ücretsiz erişim var!
    www.guitarimprov.com/gi.pdf

Hem bol miktarda pratik ve şarkı bazlı örnek, hem de inanılmaz analitik ve şekil temelli, gitarın klavyesinin bütün mantığını çözmeye odaklanan bilgiler var.

2. Keşke açılsa tadından yenmeyecek :D Dosya büyük olduğu için sanırım yükleyemedi gri ekranda kaldım öyle

3. Jazz gitar metodunu da içeriyor mu? Sizce aradığım sorularü bulur muyum?

4. Doğrudan bir caz metodu değil, ama o açıdan da işe yarayacak pek çok şey var.

geniusxburhan bunu beğendi.
  5. Çok teşekkür ederim @barrios. Hepimizin işine yarar bu:) O kadar uzun ne yazılmış doğrusu merak ettim.

6. Benimki de o durumda.
    Düzenleme: Biraz sabırlı olmak lazım gelmeye başladı:)

7. Ömür boyu çalışılacak bir referans kaynağı, ilerlemek veya öğrenmek istediğiniz başlıklara bakın derim öncelikle.

8. Haklısınız. Başka içeriklere bakmak benim için daha doğru.

9. Açılmıyor.ama yine de paylaştığın için teşekkür ederim

10. Az önce açtım.
    Link üzerine sağ klik ile hedefi farklı kaydetmeyi dener misiniz ? Dosya büyük, browser içinde açmak zorlayabiliyor bazen.

11. Tamam teşekkür ederim . dediginiz gibi deneyeyim bi

12. Direkt kaydederseniz açılmıyot sitede açın sonra pdf printer ile bölüm bölüm pdf olarak kaydedin.

13. Tamamdir dediğiniz gibi yaptim oldu.tesekkur ederim :)

14. Başucu kitabı derler, onun pdf versiyonu adeta çok teşekkürler. Dosyanın büyüklüğüğü 156 mb arkadaşlar, browser üzerinden açmaya çalışmayın boşuna vakit kaybetmeyin.

15. Cok lezzetli , kralsin birader :)

Bu Sayfayı Paylaş